Angle down Atgal

Simono Daukanto gimnazijos mokiniai dalyvavo paramos akcijoje „Laimės keksiukai 2019“

Gerumas – tai asmenybės vertybė. Tai savotiškas poelgis kito labui. Asmeninio laiko aukojimas dėl šalia esančių yra lyg investicija į kito ateitį. Atiduoti, galvojant apie kitus, o ne apie save, yra tikroji žmogiškųjų savybių retenybė. Žmogus laimingas, jei mato šypseną kito veide bei žino, jog jam viskas gerai, o jeigu ne, gali jam suteikti pagalbą.

Lapkričio 29 d. S. Daukanto gimnazijoje vyko tikra gėrio dalijimosi diena. Po 2, 3 pamokų valgykloje vyko paramos akcija „Sveikuoliškas pyragas“. Jos metu klasių atstovai rinko lėšas, mainais į gardų pyrago gabalėlį, kurios bus skirtos „Laimės keksiukų“ fondui.

13 val. savanoriai gimnazistai vykdė „Laimės keksiukų“ akciją mieste. Miesto centre buvo pardavinėjami gimnazistų kepti, estetiškai paruošti, įvairiausių skonių keksiukai už simbolinę 1 euro kainą. Šių prieš šventinių akcijų tikslas – surinktus pinigus paaukoti Šiauliuose bei Šiaulių rajone gyvenantiems, onkologinėmis ligomis sergančiųjų vaikų socialinės aplinkos gerinimui.

S. Daukanto gimnazijos mokiniai žino, jog gerumas ir laimė yra du neatsiejami dalykai. Kiek gėrio skleisime į aplinką priklauso nuo kiekvieno, nes laimė, kaip ir „Laimės keksiukai“ – mūsų pačių rankose!

Parengė Im klasės mokinė Aistė Šarkutė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite