APIE MUS


„Etaplius“ – regioninių naujienų platforma, kurioje naujienas skelbia laikraščiai iš visos Lietuvos:

„Utenos diena“, Marijampolės „Suvalkietis“, „Alytaus gidas“, Jurbarko „Mūsų laikas“, „Kaišiadorių atspindžiai“, Širvintų r. laikraščiai „Širvintų kraštas“ ir „Krašto žinios“, „Gimtasis Rokiškis“, Prienų ir Birštono krašto laikraštis „Gyvenimas“, „Elektrėnų kronikos“, Gargždų „Banga“, „Pasvalio darbas“ ir kt.

Taip pat platformoje skelbiasi nepriklausomi žurnalistai, tinklaraštininkai, kiekvienas, norintis ir galintis rašyti, fotografuoti ar filmuoti.

Mumis pasitiki „Google“! Skaitmeninių naujienų inovacijų fondas (DNI Innovation Fund, Google) platformai sukurti skyrė 50 tūkst. Eur.

Plačiau skaitykite http://www.etaplius.lt/siauliu-regiono-naujienu-portalui-etapliuslt-google-demesys

Prisijunkite prie mūsų – paprastai ir greitai paskelbkite naujieną. Papasakokite ir parodykite kitiems, šalia gyvenantiems, kas naujo vyksta aplink, pasidalinkite įvykiu, geromis idėjomis, patarimais ar tiesiog geru receptu. Prisiregistruokite (REGISTRACIJA ), susipažinkite su informacijos skelbimo taisyklėmis (www.etaplius.lt/taisykles) ir jau galite skelbti tai, kas turėtų pasiekti jūsų bendruomenės narius, partnerius, visuomenę.

* * *

„Etaplius“ – didžiausio tiražo Šiaulių krašte savaitraštis, leidžiamas nuo 2004 metų. Beveik 90 proc. „Etaplius“ tiražo yra prenumeruojama. Remiantis 2018 m. atlikto TNS LT žiniasklaidos auditorijos tyrimo duomenimis, „Etaplius Šiaulių apskrityje yra trečias skaitomiausias savaitraštis po „Savaitė“ ir „Žmonės“.

Savaitraščio prenumerata:

Savaitraštį prenumeruoti gali tik Šiaulių, Kuršėnų, Radviliškio, Joniškio, Kelmės gyventojai.

„Etaplius“ savaitraščio prenumeratos kaina su pristatymu į namus:

6 mėn. prenumerata – 25,20 Eur.

3 mėn. prenumerata – 12,60 Eur.

1 mėn. prenumerata – 4,20 Eur.

„Etaplius“ savaitraščio elektroninės versijos prenumerata – 2,40 Eur/mėn. Pasižvalgykite - ETAPLIUS ELEKTORNINĖ VERSIJA 2023-12-01

Už savaitraščio „Etaplius“ prenumeratą galite sumokėti pavedimu arba atvykę į „Splius“, UAB, klientų aptarnavimo skyrių:

PPC „Saulės miestas“ (Tilžės g. 109, Šiauliai);

PPC „Akropolis“ (Aido g. 8, Šiauliai).


Daugiau informacijos tel. 19955.

Kilus klausimams skambinkite mums tel. 19955 arba rašykite prenumerata@etaplius.lt