siauliai.lt nuotr.
Angle down Atgal

#ŠIAULIAIŠVIEČIA

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Martynas ŠIURKUS

„Šią savaitę „Busturo” kontrolierius nubaudė merginą, nes vairuotojas jai per klaidą pardavė 2 bilietus po 0,5 Eur, o vienkartinis bilietas kainuoja 1 Eur. Kontolierius taisyklių laikėsi ir merginai surašė pažeidimų protokolą, nes „Busturui” padaryta žala.

Su „Busturo” kontrolieriumi genetinių panašumų turintis administracijos direktorius nubaudė Stasio Šalkauskio gimnazijos darbuotojus, nes mokyklos direktorė sutaupė 6,7 tūkstančius darbo užmokesčio lėšų ir 20 -čiai mokyklos darbuotojų išmokėjo premijas.

Darbuotojai premijas grąžino, meras už tai jiems davė tortą, o Savivaldybės atstovai pasidžiaugė, kad premijas grąžinę raš­ti­nės, bu­hal­te­ri­jos, val­gyk­los, ūkio darbuotojai finansiškai nenukentės, nes mokyklai sutaupius lėšų, premijas, šį kartą jau laikantis teisės aktų, bus galima ir vėl skirti.

Čia rimtai. Tai vykta ne kur nors Seime, o Šiaulių mieste.

Aj dar, Savivaldybės administracijos darbuotojai iš sutaupytų darbo užmokesčio lėšų šiais metais visi gaus po kelių šimtų eurų premijas. Čia jau tokia kelių metų tradicija, bet biški pagal kitas taisykles, todėl savivaldybės darbuotojams premijų grąžinti nereiks, tad aišku, kad torto iš mero jie, deja, negaus."

Atsaką į skaitytojo nuomonę galite skaityti čia: Vicemeras Domas Griškevičius: „Administracija yra plakama už tai, kad laikosi įstatymų"

ir čia: „Busturas“ atsiprašė nepelnytai nubaustos keleivės

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite