Angle down Atgal

Ignalinoje – nerimas dėl naujo koronaviruso atvejo

Atsižvelgiant į tai, kad Ignalinos rajono ligoninės darbuotojui buvo nustatytas teigiamas koronaviruso tyrimo rezultatas, gegužės 29 dieną 10 val. įvyko nuotolinis pasitarimas su Panevėžio Respublikinės ligoninės, kuri yra paskirta organizuojančia įstaiga Panevėžio ir Utenos apskrityse, vadovybe. Buvo aptarti būtini COVID-19 infekcijos galimo plitimo sustabdymo sprendimai, sveikatos priežiūros paslaugų teikimo organizavimas Ignalinos rajono gyventojams.

Skaitykite daugiau: Ignalinoje patvirtintas COVID-19 atvejis

Siekiant užkirsti kelią COVID-19 galimam plitimui, Ignalinos rajono ligoninė keičia sveikatos priežiūros paslaugų teikimo organizavimą:

Laikinai, iki 7 parų, stabdomas priėmimo skyriaus darbas. Pacientai, kuriems yra kviečiama GMP per 112, bus vežami ne į Ignalinos rajono ligoninę, bet į kitų savivaldybių ligonines.

Keičiami sveikatos priežiūros specialistų darbo grafikai. Darbuotojas, kuriam patvirtintas teigiamas COVID-19 mėginys, yra griežtoje saviizoliacijoje. Jam pakartotinai mėginys bus daromas po 7 parų.

Į slaugos ir terapijos skyrius, laikinai, bet ne trumpiau kaip iki 2020-06-04, nebus priimami pacientai iš kitų gydymo įstaigų gydymo tęsimui, taip pat pacientai nebus išrašomi. Taip pat nebus priimami siuntiniai pacientams. Pacientams, esantiems ligoninės skyriuose, bus teikiamos tik būtinos paslaugos.

2020-06-04 planuojamas privalomas visų pacientų ir darbuotojų mėginių ėmimas. Esant neigiamiems atsakymams, bus priimami reikalingi sprendimai. Informacija apie pacientų būklę ir toliau bus teikiama telefonu.

Visiems Ignalinos rajono ligoninės sveikatos priežiūros specialistams, kurie 2020-05-29 yra darbo vietose, paimti mėginiai. Atsakymų tikimasi sulaukti iki 2020-05-29 vakaro.

Ignalinos rajono poliklinika teikia savo paslaugas įprastu grafiku. Galimi nežymūs nuotolinių konsultacijų sutrikimai dėl gydytojų, kurių pagrindinė darbovietė yra Ignalinos rajono ligoninė. Siekiant maksimaliai apsaugoti medikus bei pacientus, sveikatos priežiūros specialistams bus draudžiama dirbti kitose darbo vietose.

Sprendimai dėl paslaugų teikimo bus keičiami, atsižvelgiant į kompetentingų institucijų išvadas. Daugiau informacijos bus pateikta vėliau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite