Angle down Atgal

Ignalinoje patvirtintas COVID-19 atvejis

Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas paskelbė, kad Ignalinoje patvirtintas naujas COVID-19 atvejis.

Skaitykite daugiau: Ignalinos rajono ligoninėje – sujudimas dėl COVID-19

„Vėlų ketvirtadienio vakarą sužinojome, kad Ignalinos rajono ligoninės darbuotojui diagnozuota COVID-19. Darbuotojas yra izoliuotas atokiau nuo didesnių gyvenviečių, jo šeimos nariai izoliavosi savo bute. Penktadienį duotas nurodymas Ignalinos butų ūkiui atlikti susirgusio asmens namo laiptinės dezinfekavimą. Bus dezinfekuojamos ir kitos šio namo laiptinės, ir visų daugiabučių namų laiptinės ne tik Ignalinoje, bet ir Vidiškėse, Didžiasalyje, Dūkšte.

Penktadienį buvo sudarinėjamas sąrašas asmenų, kurie galėjo turėti kontaktų su sergančiu asmeniu, nors visi ligoninės darbuotojai buvo tiriami dėl kronoviruso. Šis ligos atvejis neįvežtinis, todėl siekiama išsiaiškinti, kur ir kaip buvo apsikrėsta. Ligoninėje dezinfekuojamos visos patalpos, kuriose lankėsi apsikrėtęs asmuo. Ignalinos rajono savivaldybės svetainėje ir Ignalinos rajono ligoninės svetainėje paskelbta informacija, kaip toliau organizuojama ligoninės veikla.

Visi, kas dirbo nuotoliniu būdu, sušvelninus karantiną grįžę į darbo vietas, vėl turėtų grįžti prie darbo iš namų. Visi renginiai, nesvarbu, kiek žmonių susirinktų, atidedami.

Buvau susitikęs su „Šaltinėlio“ mokyklos direktore, aptarėme apsaugos priemonių poreikius bei vaikų saugumo užtikrinimą šiuo laikotarpiu. Ikimokyklinio ugdymo veikla tęsiama, užtikrinsime maksimalų vaikų bei darbuotojų saugumą. Tokie patys reikalavimai galioja visoms rajono ugdymo, sveikatos bei savivaldybei pavaldžioms įstaigoms.

Susisiekėme su visais rajone esančiais senelių globos namais, paprašysime, kad neatsipalaiduotų, ir toliau laikytųsi visų apsaugos priemonių. Išlieka visa ankstesnė tvarka – draudžiamas lankymas, kaip ir anksčiau buvo, neleidžiama perduoti maisto, laikomasi visų saugumų reikalavimų.

Neseniai pradėjusias veikti kavines, visas parduotuve prašome atkreipti dėmesį į Ekstremalių situacijų valdymo centro vadovo Aurelijaus Verygos įsakymus bei rekomendacijas ekstremaliomis sąlygomis. Esame padidintos rizikos zonoje, šiltas oras į mūsų kurortinę vietovę iš didžiųjų miestų privilios kur kas daugiau turistų. Karantino taisyklių privaloma laikytis visur ir visada!

Noriu akcentuoti, kad kritinės situacijos rajone nėra. Ką darėme visą laiką, tą darysime ir toliau. Kurie dirbo su COVID-19, tie ir dirbs toliau. Dabar jau ir patirties turime, apsaugos priemonių irgi užtenka. Ateityje ir toliau rūpinsimės savo rajono žmonių saugumu ir sveikata, bet labai prašome savo sveikata rūpintis ir patiems – karantinas dar tebegalioja“, – skelbia meras J. Rasikas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite