Angle down Atgal

Žydų geto likvidavimo 75-osios metinės renginiais minimos ir Kauno miesto muziejuje

Penktadienio vakarą Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius kviečia kauniečius bei jų svečius į ekskursiją „Vilties balsai“, skirtą 75-osioms Kauno geto likvidavimo metinėms paminėti.

Ekskursija vyks M. ir K. Petrauskų skyriuje, memorialiniame Kipro Petrausko bute bei ekspozicijoje „Valstybės teatras. Tautą burianti muzika“. Pasak organizatorių, ekskursijoje „Vilties balsai“ akcentuojami Valstybės teatre ir muzikos mokykloje, vėliau - konservatorijoje, taip pat jie primena ir Mažojoje scenoje veikusių žydų bei žydų gelbėtojų likimus. Po ekskursijos vyks dokumentinio filmo „Seserys“ peržiūra. Šis filmas – garsios smuikininkės Danutės Pomerancaitės, gimusios Kauno gete, gelbėjimo istorija.

„Prisimindamas skaudžią Lietuvos piliečių netektį, Kauno miesto muziejus kviečia kalbėti apie viltį. Apie viltį, kad istorija nebus pamiršta ir daugiau niekada nepasikartos. Apie viltį, rastą muzikoje, suteikusią dvasinę šviesą ir palaikiusią net pačiomis tamsiausiomis dienomis“, - sakoma muziejaus pranešime.

Tokia pati ekskursija rengiama ir šeštadienį 12 valandą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite