Angle down Atgal

Žurnalistus iš Baltarusijos domino Savivaldybės bendravimas su visuomene

Liepos 28 d., penktadienį, aštuoni Baltarusijos nepriklausomos regioninės spaudos leidėjų asociacijos nariai, atvykę į Lietuvą užmegzti ryšių su vietos spaudos atstovais, lankėsi Mažeikių rajono savivaldybėje (toliau – Savivaldybėje). Svečiai domėjosi, kaip Savivaldybė bendrauja su Mažeikių rajono gyventojais, kaip teikia informaciją žurnalistams.

Svečius priėmė ir į jų klausimus atsakė Savivaldybės mero pavaduotoja Irena Macijauskienė ir Savivaldybės mero patarėjas Virgilijus Radvilas.

Žurnalistai sakė, kad Baltarusijoje žodžio laisvė apribota. Jiems įdomu pamatyti ir išgirsti, kaip gyvena kaimynai – lietuviai – esantys Europos Sąjungoje, kaip bendradarbiauja vietos valdžia ir žiniasklaidos atstovai, kaip gyventojams yra paprasta patekti pas Savivaldybės vadovus ir gauti atsakymus į rūpimus klausimus, nes Baltarusijoje policijos pareigūnai tikrina visų, norinčiųjų patekti į vietos valdžios pastatus, dokumentus.

Svečius lydėjo ryšių su visuomene kampanijos direktorius, žurnalistas Artūras Mankevičius, padedantis kolegoms iš Baltarusijos užmegzti ryšius Lietuvoje, ir Savivaldybės tarybos narys, Nacionalinės rajonų ir miesto laikraščių leidėjų asociacijos valdybos pirmininkas Alvydas Balčiūnas.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite