Angle down Atgal

Zodiako ženklai, kurie iki mėnesio pabaigos susitaikys su buvusiu partneriu

Liepos mėnesį planetos keis savo padėtį. Būtent todėl liepą kai kurių zodiako ženklų atstovai supras, kad padarė didelę klaidą. Astrologai pranašauja, kad keturi zodiako ženklai iki mėnesio pabaigos susitaikys su savo buvusiais partneriais.

Jautis

Po daugybės meilės nuotykių Venera atmerks Jaučių akis ir praneš, kad buvęs mylimasis yra jų sielos draugas. Juk jis visada būdavo tolerantiškas jūsų elgesiui ir visuomet klausė jūsų nurodymų. Tokio partnerio su niekuo negalite lyginti.

Tiesą sakant, jūs jau seniai turėjote įsigilinti į savo jausmus. Jei būtumėte taip padarę, nebūtumėte išsiskyrę su šiuo žmogumi. Juk jis yra vienintelis, apie kurį pagalvojate, kai jums kažkas nutinka… Pasistenkite su juo kuo greičiau pasikalbėti, nuo to priklauso jūsų laimė!

Liūtas

Jūs melavote sau, kad esate geresnis už savo partnerį. Vis bandėte save įtikinti, kad esate vertas daugiau. Labai paprasta paaiškinti tokį jūsų elgesį – tiesiog nebuvote pasiruošęs rimtiems santykiams. Juk pats puikiai žinote, kad draugystės metu ne tik jūs, bet ir jūsų partneris siekėte laisvės. Net ir praėjus nemažai laiko po išsiskyrimo, jūsų širdyje vis dar liepsnoja meilė tam žmogui.

Apsispręsti, ar norite susigrąžinti savo buvusį, bus sudėtinga. Jūsų susitikimas su buvusia meile pakeis ateitį į gerąją pusę. Retrogradinis Merkurijus privers jus nutolti nuo bet kokios naujos romantikos, grįšite į savo praeitį, kuri jus nustebins pasakiška meilės istorija. Vėl išgyvensite nepamirštamas akimirkas su žmogumi, kuris jums visada atrodė žaviausias.

Išdrįskite ir paskambinsite savo meilei, tiesiog pasiteiraukite, kaip jam sekasi ir pamatysite, kas iš to išeis. Gali būti, kad maždaug liepos 21 dieną, kai Merkurijus palaikys ryšį su Chironu, jūs susitiksite ir pamiršite žaizdas, kurias sukėlė išsiskyrimas. Aistra tarp jūsų vėl liepsnos ir nerasite priežasčių būti atskirai.

Vandenis

Išsilaisvinę iš Saturno apribojimų, pajusite, kad vėl gyvenate ir norite įsimylėti. Tačiau nustebsite supratę, kad jūsų mintys visada grįžta prie buvusio partnerio, apie kurį sužinosite naujienų. Buvęs jūsų draugas gali būti sunkaus charakterio ir nemokėti parodyti savo jausmų. Juk būtent dėl to ir išsiskyrėte…

Dabar, galvodami apie jo elgesį, suprasite, kad jis jus mylėjo, tačiau buvo per daug arogantiškas. Jis nemokėjo kitaip parodyti, kad nenori jūsų prarasti. Jei susisieksite su juo, iškart pajusite džiaugsmą jo balse ir norą dar kartą su jumis susitikti. Liepos 22 dieną, kai jūsų gynėjas Uranas prasilenks su Merkurijumi, jūsų ir jūsų buvusio partnerio bendravimas bus toks intensyvus, kad nesugebėsite jo apibūdinti žodžiais. Tai ženklas, kad turite atkurti santykius. Jie tęsis amžinai.

Žuvys

Jūs neturite būti tikras dėl visų savo veiksmų, ne visi šio ženklo atstovai turės išspręsti sudėtingas problemas su buvusiomis meilėmis. Nepaisant to, tokia galimybė tikrai yra. Išsiskyrimas jums buvo skausmingas, nes nesupratote, kodėl tai įvyko, kas dėl to kaltas ir kaip elgtis toliau. Žuvų atstovai galiausiai perlips per save ir susitaikys su visomis galimomis pasekmėmis.

Slogi būsena negali tęstis amžinai, tad jūs nuspręsite žengti rimtą žingsnį ir susigrąžinti buvusį partnerį. Jus kankins abejonės ir kiti rūpesčiai, tačiau praeis kažkiek laiko ir jūs suprasite, kad priėmėte, ko gero, geriausią sprendimą savo gyvenime. Jausmai bus abipusiai. Meilė liesis per kraštus ir visos jūsų svajonės išsipildys.

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite