Angle down Atgal

Žiemos nuotaiką Klaipėdoje kurs čiuožykla

Lietuva jau džiaugiasi sniegu, tačiau pajūryje jo vis nėra. Kompensaciją už žiemos trūkumą ir kalėdinę nuotaiką žada Teatro aikštėje išpilta dirbtinio ledo čiuožykla.

Atviros čiuožyklos atidarymas Teatro aikštėje numatytas šį šeštadienį, gruodžio 7 d., 17 val. Jo metu Klaipėdos dailiojo čiuožimo klubo „Speigas“ auklėtiniai paseks „Ledo pasaką„. Čiuožykla šalia eglės šiais metais yra svarbiausias Teatro aikštės kalėdinis akcentas.

Bendrovė „Klaisvita“ antradienį jau įrengė pagrindą čiuožyklai. Ant jo dedamos ledo plokštės. Pasak kalėdinių renginių programą Klaipėdoje organizuojančios VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovės Dalios Grikšaitės, čiuožyklos ledas bus šaldomas iš apačios ir, anot gamintojų, netirpsta net esant 10 laipsnių šilumos. „Su sąlyga, kad nebus stipraus vėjo ir lietaus“, - pridūrė pašnekovė.

Čiuožykla Teatro aikštėje bus 15 ir 20 m dydžio. Joje vienu metu galės pramogauti 30-40 žmonių. „Čiuožykla skirta ne sportiniam čiuožimui, o pramogai. Ji turės išskirtinį elementą - apčiuožimo kilpą aplink paminklą Taravos Anikei“, - pažymėjo D. Grikšaitė.

Čiuožyklą aikštėje aptarnaus du nameliai. Viename bus galima išsinuomoti, o kitame persiauti pačiūžas. Čiuožinėti galima su savo pačiūžomis. Tuomet 1 val. pramogos kainuos simboliškai - tik 1 Eur. Tie, kurie pačiūžų neturi, - galės jas vietoje išsinuomoti už 3 Eur.

Informacija

  • Čiuožykla Teatro aikštėje veiks nuo pirmadienio iki trečiadienio 12-21 val., nuo ketvirtadienio iki sekmadienio - 12-22 val.
  • Atviros čiuožimo pamokos norintiems „prisijaukinti“ ledą vyks savaitgaliais: gruodžio 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29, sausio 4, 5 dienomis 17 val.
  • Pačiūžų vakarėliai ant kalėdinio ledo vyks gruodžio 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29, sausio 4, 5 dienomis 18-20 val.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite