Angle down Atgal

Zarasuose bus vykdoma sustiprinta transporto priemonių stovėjimo kontrolė

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus pareigūnai vykdys sustiprintą transporto priemonių stovėjimo kontrolę.

Primename gyventojams, kad pagal galiojančias Kelių eismo taisykles sustoti ir stovėti draudžiama ant vejos ir šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu) taip pat sporto, vaikų žaidimo aikštelėse ir kitose transporto priemonių eismui (stovėjimui) neskirtose teritorijose. Taip pat bus kontroliuojama ar miesto gatvėse ir kiemuose nėra palikta neeksploatuojamų transporto priemonių.

Administracinių nusižengimų kodekso 417 straipsnio 2 dalis numato, kad sustojimas ir stovėjimas vietose, kuriose pagal Kelių eismo taisykles draudžiama sustoti ir stovėti, sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų, važiavimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo 30 iki 90 eurų. Transporto priemonių savininkai, kurie nepasirūpina savo neeksploatuojamomis transporto priemonėmis ir palieka jas bendro naudojimo teritorijose gali būti patraukti administracinėn atsakomybėn pagal administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsnį, už kurio pažeidimą gali būti skirta bauda nuo 70 iki 140 eurų.

Prašome Zarasų rajono gyventojų nelikti abejingiems ir pranešti apie transporto priemonių statymą ant šaligatvių, dviračių ir pėsčiųjų takų, kitose transporto priemonių stovėjimui neskirtose vietose taip pat apie gatvėse ir daugiabučių namų kiemuose paliktas neeksploatuojamas transporto priemones (nurodant adresą, transporto priemonės modelį, valstybinį numerį) Teisės ir civilinės metrikacijos skyriui el. paštu viesoji.tvarka@zarasai.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite