Angle down Atgal

Zarasiškis Kostas Gusevas debiutuos Lenkijos aukščiausioje lygoje

Užsienio ir šalies masinės informacijos priemonės pranešė, kad Lietuvos ledo ritulio rinktinės gynėjas zarasiškis Kostas Gusevas kitą sezoną rungtyniaus aukščiausioje Lenkijos ledo ritulio lygoje.

21-erių metų ledo ritulininkas pastarąjį mėnesį praleido „KH Torun“ klubo peržiūroje, kurios metu jis pasirodė visuose ekipos draugiškuose mačuose bei sykį pasižymėjo įvarčiu į „Stoczniowiec Gdansk“ vartus. Sėkmingas pasirodymas peržiūroje lėmė tai, jog K. Gusevui buvo pasiūlytas kontraktas ir mūsų šalies atstovas jau netrukus debiutuos Lenkijos aukščiausioje lygoje.

Į Lenkiją Kostas Gusevas persikėlė iš Latvijos. Šioje kaimyninėje valstybėje zarasiškis pradėjo praėjusiais metais savo profesionalo karjerą. atstovaudamas „HK Dinaburga“ komandai, praėjusį sezoną sužaidė 32 mačus aukščiausioje Latvijos lygoje bei atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Prieš tai jaunasis ledo ritulininkas žaidė Aukščiausiose Suomijos bei Rusijos jaunimo ledo ritulio lygose.

Naująjį sezoną zarasiškis Lenkijos ledo rinktinėje pradės jau rugsėjo 11 dieną sezono atidarymo mače su „Katowice“ klubu.

Parengė Jonas Petronis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite