Angle down Atgal

„Žaliosios…“ istoriją narstys ne tik prokurorai, bet ir STT agentai

Savivaldybės rūmuose – neramios dienos. Skandalu virtusi istorija dėl 100 tūkst. eurų avansinio mokėjimo bendrovei, laimėjusiai Obelių „Žaliosios...“ darbų konkursą, įsilaiduoja. Kuris iš specialistų į darbų sutartį įrašė avansą, turės išsiaiškinti ne tik prokurorai, bet ir Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

Neprisipažino

Savivaldybės sudaryta komisija gerą mėnesį tyrė, kas pernai gegužę vos kelias dienas administracijai vadovavusiai direktorei Natašai Aleksiejevai pakišo Obelių „Žaliosios…“ statybų sutartį su rangovais, kurioje stebuklingai atsirado 100 tūkst. eurų avansinis mokėjimas. Tačiau komisija kaltininko nenustatė.

„Komisija konstatavo, kad yra dokumentų klastojimo požymių, todėl priėmė sprendimą kreiptis į STT“, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Andrius Burnickas. Sprendimas dėl galimo dokumento klastojimo medžiagą perduoti STT komisijos priimtas praėjusią savaitę. „Komisijai nepavyko nustatyti, kuris iš specialistų į pagrindinę sutartį su rangovais įrašė avanso sumą, kurios preliminarioje sutartyje su konkurso laimėtoju, kaip ir darbų pirkimo konkurso sąlygose, nebuvo. Kadangi įžvelgtas galimas dokumento klastojimas, medžiagą nutarta perduoti teisėsaugai“, – paaiškino A. Burnickas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite