Sportas2018 m. Sausio 14 d. 19:12

„Žalgirio“ krepšininkai paskutinę sekundę nugalėjo „Juventus“ ekipą

26160

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ išvykoje po dramatiškos kovos 81:79 (25:20, 21:15, 15:22, 20:22) įveikė Utenos „Juventus“ ekipą.

Įpusėjus rungtynėms, svečiai pirmavo 46:35, bet trečiajame kėlinyje „Juventus“ krepšininkai priartėjo iki 4 taškų (57:61), o ketvirtajame kėlinyje išsiveržė į priekį 74:73. Likus žaisti 7 sek., Utenos ekipos įžaidėjas Anthony'is Irelandas išlygino rezultatą 79:79. Lemiamos atakos metu žalgirietis Axelis Toupane'as taikliai atakavo iš dviejų taškų zonos ir varžovams paliko vos 0,4 sek. Per šį laiką šeimininkai rezultatyvios atakos surengti nespėjo ir „Žalgiris“ šventė sunkią pergalę.

Kauno komandoje rezultatyviausiai žaidė Artūras Milaknis. Jo sąskaitoje - 13 taškų. 12 taškų pridėjo A. Toupane'as, 11 - Beno Udrihas.

„Juventus“ gretose 21 tašką surinko Laronas Dendy'is, 15 - A. Irelandas, po 11 - Mindaugas Kupšas bei Karolis Guščikas.

„Žalgiris“ (17 pergalių/2 pralaimėjimai) pirmauja čempionate, o „Juventus“ (7/12) ekipa užima penktąją vietą.