„Žalgirio“ krepšininkai išvykoje pralaimėjo Milano komandai

Lietuva

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt

102774

Vyrų krepšinio klubų Eurolygos antrojo turo rungtynėse penktadienį Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“ išvykoje 81:85 (7:23, 29:20, 23:21, 22:21) pralaimėjo Milano „AX Armani Exchange“ (Italija) ekipai, kuriai priklauso Artūras Gudaitis.

Žalgiriečiai labai nesėkmingai pradėjo rungtynes ir pirmuosius taškus pelnė tik įpusėjus pirmajam kėliniui. 9-ąją min. Milano klubas pirmavo net 16 taškų skirtumu (20:4). Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ sugebėjo laimėti atkarpą 10:0 ir sumažinti atsilikimą iki 4 taškų (23:27). Tuomet šeimininkai vėl kiek atitrūko ir pirmąją mačo pusę laimėjo 43:36.

Trečiajame kėlinyje žaidimas buvo lygus. Kauno klubas buvo keletą kartų priartėjęs iki 4 taškų, bet pasivyti varžovų nepavyko. Po trijų ketvirčių šeimininkai pirmavo 64:59. Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiriui“ vėl niekaip nepavyko perlaužti rungtynių eigos. Kauno klubą į priekį tempė Thomas Walkupas, tačiau jo pastangų neužteko. Likus žaisti 1 min., po Mariaus Grigonio tritaškio svečiai priartėjo iki 4 taškų (77:81). Vėliau M. Grigonis pridėjo dvitaškį (79:81), bet šeimininkai taikliai atakavo nuo baudų metimų linijos ir iškovojo pergalę.

„Žalgiriui“ (0 pergalių/2 pralaimėjimai) Th. Walkupas pelnė 19 taškų, M. Grigonis - 13, Lukas Lekavičius - 11, Jockas Landale‘as - 10, Artūras Milaknis - 8, Paulius Jankūnas - 6, Zachas LeDay‘us ir Nigelis Hayesas - po 5, Edgaras Ulanovas bei Martinas Gebenas - po 2. Alexas Perezas nepasižymėjo.

„AX Armani Exchange“ (1/1) ekipoje 17 taškų surinko Sergio Rodriguezas, 14 - Jeffas Brooksas, 13 - Vladimiras Micovas, 11 - Luisas Scola.

Traumą besigydantis A. Gudaitis nežaidė.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais spalio 17 dieną namuose su Madrido „Real“ (Ispanija) ekipa.