XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėms pasibaigus

Utena

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

147966

XIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose Palangoje susirinko rekordinis dalyvių skaičius – daugiau nei 1200 sportininkų iš 121 seniūnijos.

Pagrindinis seniūnijų sporto žaidynių tikslas – gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas gyvenamose vietose, mėgėjiško sporto plėtra tarp gyventojų.

Įveikusi zoninių varžybų atranką, finalinėse varžybose dalyvavo gausi Utenos rajono savivaldybės delegacija, net 68 sportininkai.

Susumavus varžybų rezultatus, Utenos miesto seniūnija apgynė nugalėtojų titulą ir tapo žaidynių nugalėtojais, finale surinkusi 179 taškus. Antri -Alytaus miesto Putinų seniūnija (171 taškas), treti - Radviliškio seniūnija (171 taškas).

Tarp savivaldybių Utenos sportininkai iškovojo trečiąją vietą, antri buvo Jonavos savivaldybės sportininkai, o nugalėjo Klaipėdos savivaldybė.

Puikiai žaidynėse pasirodė Utenos stalo tenisininkai Valdemaras Lapinskas, Sniegina Lapinskė ir Arūnas Petruškevičius, kurie pateikė malonią staigmeną - pirmą kartą iškovojo Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių nugalėtojų vardus. Leliūnų virvės traukimo komanda, futbolininkai, krepšininkės, krepšininkai veteranai, Utenos seniūnijos smiginio atstovai iškovojo vietas geriausiųjų penketukuose.

Puikiai seniūnų varžybose pasirodė Saldutiškio seniūnas Bronius Šliogeris, iškovojęs vietą penketuke ir aplenkęs jaunesnius respublikos seniūnus.