Angle down Atgal

Vytauto Didžiojo universitete - Azijos kultūros savaitė

Pirmadienį Vytauto Didžiojo universitete (VDU) prasidėjo Azijos studijų centro kartu su studentų klubais „Hallyu“, „Hashi“ ir „Wu Wei“ surengta Azijos kultūros savaitė.

VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras pakvietė kauniečius pasiklausyti Pietų Korėjos naujai paskirtos ambasadorės Lietuvai Mira Sun paskaitos. Šio renginio tikslas, kaip skelbiama VDU pranešime, pakalbėti ne tik apie Lietuvos bei Korėjos ryšius, bet ir apie daug atgarsio sulaukiančias įtampas tarp Šiaurės ir Pietų Korėjų bei nuo praėjusių metų suaktyvėjusias pastangas siekti taikos ir glaudesnio bendradarbiavimo.

Po pietų pirmadienį universiteto Mažojoje salėje numatytas oficialus VDU Azijos savaitės atidarymas. Pasveikinti Azijos kultūros savaitės organizatorius bei dalyvius pakviesti: Kinijos ambasadorius Shen Zhifei, Japonijos ambasadorius Shiro Yamasaki, Korėjos ambasadorė Mira Sun.

Azijos kultūros renginių ciklą tradiciškai organizuojantis VDU suteikia kauniečiams bei miesto svečiams progą geriau susipažinti su Japonija, Kinija bei Korėja per šių Rytų Azijos šalių kultūros, menų ir virtuvės ypatybes.

Susidomėjusiųjų renginiais laukia maisto gaminimo dirbtuvės, filmų vakarai, kovos menai, protų kovos. Organizuoti renginius aktyviai padeda ASC socialiniai partneriai iš visos Lietuvos.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite