Angle down Atgal

Vyrų reitingas pagal Zodiako ženklą: kuris yra geriausias?

Kiekviena moteris tikisi, kad jos gyvenimo partneris bus ne tik ištikimas, bet taip pat pagarbus bei patikimas gyvenimo palydovas. Astrologai teigia, kad tam didelę įtaką turi vyro Zodiako ženklas, todėl naudinga pasidomėti, kurių ženklų atstovai gali būti laikomi pačiais geriausiais vyrais.

1 vieta: Jautis

Jaučio ženklo vyrai yra sąžiningi ir ištikimi. Šio ženklo atstovai visuomet sako tiesą: nors kartais ji nėra labai maloni, tačiau Jaučio antrajai pusei niekada netenka spėlioti, kas vyksta jos mylimojo galvoje. Su Jaučiu yra labai paprasta bendrauti: jis yra ne tik atviras, bet ir labai iškalbingas. Maža to, šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi puikiu humoro jausmu!

2 vieta: Šaulys

Šio Zodiako ženklo atstovai yra nepataisomi romantikai, kurie dėl savo mylimos moters gali perkopti kalnus ir perplaukti jūras. Nors Šaulys yra patikimas ir ištikimas partneris, tačiau jis yra linkęs pavyduliauti. Vis dėlto, šio Zodiako ženklo atstovai visada stengiasi nugalėti neigiamas mintis ir neperžengti „sveiko“ pavydo ribų.

3 vieta: Žuvys

Žuvų ženklo vyrai puoselėja šeimos vertybes ir dėl savo mylimų žmonių yra pasiryžę bet kam. Šio Zodiako ženklo atstovai gali dirbti viršvalandžius ir visomis išgalėmis stengtis pagerinti šeimos finansinę situaciją, tačiau po darbo valandų jie neskuba nuo visko atsiriboti. Kad ir koks būtų pavargęs, Žuvų ženklo atstovas vis tiek sugalvos kaip nudžiuginti savo mylimą moterį.

4 vieta: Ožiaragis

Nors finansinė gerovė Ožiaragiams yra viena svarbiausių vertybių, tačiau jų gyvenime visuomet atsiranda vietos romantikai. Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi originalumu, todėl jie visada randa būdų, kaip netikėtai nudžiuginti savo antrąją pusę. Ožiaragių staigmenos kartais tiesiog atima žadą!

5 vieta: Liūtas

Liūto ženklo atstovai pasižymi puikiu humoro jausmu, todėl jie visada atranda būdų, kaip priversti savo partnerę nusišypsoti. Jei skundžiatės prasta nuotaika, galite net neabejoti, kad Liūtas tikrai sugalvos, kaip jus pralinksminti. Šio ženklo atstovas savo mylimą moterį palaikys bet kokioje situacijoje, todėl jūs turėsite tikrai tvirtą ramstį.

6 vieta: Vėžys

Vėžiai yra patikimi ir ištikimi vyrai, tačiau jie turi vieną trūkumą... Šio Zodiako ženklo atstovai yra tikri namisėdos, todėl gyvenimas su Vėžiu paprasčiausiai gali būti pernelyg nuobodus. Jei norėsite kartu nueiti į teatrą ar į koncertą, jums gali tekti gerokai pasistengti, kol galiausiai pavyks jį įkalbėti.

7 vieta: Dvyniai

Dvynių ženklo atstovai yra patikimi ir atsidavę vyrai, tačiau jie niekada neskuba įsipareigoti. Santykių pradžioje gali atrodyti, kad šio Zodiako ženklo vyras yra tikras vėjavaikis, tačiau vėliau suprasite, kad toks įspūdis buvo klaidingas. Įsipareigoję Dvyniai dėl savo antrosios pusės gali ryžtis bet kam! Vis dėlto, nusiteikite, kad Dvyniams yra būdinga dažna nuotaikų kaita: vieną akimirką jie gali juoktis, o kitą – graudintis.

8 vieta: Skorpionas

Gyvenimas su Skorpiono ženklo atstovu tikrai nėra lengvas. Nors Skorpionas dėl savo mylimos moters visada labai stengiasi, tačiau kartais dienos šviesą išvysta ir jo tamsioji pusė. Šio Zodiako ženklo atstovai nevengia flirtuoti su kitomis moterimis, tačiau dažniausiai lieka ištikimi savo partnerei. Pavyzdžiai moteriai su tokiu partneriu gali būti tikrai sunku..

9 vieta: Avinas

Jei savo partneriu pasirinkote Avino ženklo atstovą, galite būti rami, kad finansinis nepriteklius jums tikrai nebus aktualus. Šio ženklo atstovai yra tikri karjeristai, kurie visuomet stengiasi dėl savo šeimos finansinės gerovės, tačiau tai turi ir neigiamą pusę – Avinas savo antrajai pusei gali skirti pernelyg mažai dėmesio...

10 vieta: Mergelė

Mergelės ženklo atstovas stengiasi išpildyti visas savo antrosios pusės svajones, tačiau... tai jam ne visada pavyksta. Net ir turėdamas pačių geriausių ketinimų šio Zodiako ženklo atstovas kartais duoda tokių pažadų, kurių vėliau negali ištesėti. Būtent todėl kiekvieno Mergelės duodamo pažado nereikėtų priimti pernelyg rimtai.

11 vieta: Vandenis

Vandenio ženklo atstovai yra tikri svajotojai, kurių norai neretai prasilenkia su realiomis galimybėmis. Nors Vandenis savo šeimai visada trokšta geriausio, tačiau kartais to nenorėdami padaro tik blogiau... Būtent todėl šio ženklo atstovams yra reikalinga griežta kontrolė, nes priešingu atveju savo „verslo idėjų“ įgyvendinimui jie gali iššvaistyti visas šeimos santaupas. Maža to, šio ženklo atstovai yra labai uždari ir nelinkę aptarinėti savo problemų.

12 vieta: Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai yra atviri, charizmatiški ir tiesiog kerintys, tačiau paskutinėje geriausių vyrų sąrašo vietoje jie atsidūrė tikrai ne be priežasties. Svarstyklių ženklo vyrai visuomet stengiasi būti malonūs, todėl jie gali pasukti į kairę vien todėl, kad... norėjo pakelti nuotaiką savo kolegei ar ką tik sutiktai moteriai. Visiško atsidavimo iš Svarstyklių tikrai nereikėtų tikėtis – šio ženklo atstovai yra laikomi vienais neištikimiausių. Kad ir kaip Svarstyklių ženklo atstovas stengtųsi puoselėti šeimos vertybes, jam tai paprasčiausiai nepavyksta...

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite