Angle down Atgal

Vyro tipas, kuris labiausiai tinka moteriai pagal jos Zodiako ženklą

Skirtingų Zodiako ženklų atstoves žavi skirtingi vyrai. Vienas labiau traukia realistai, kitoms reikia absoliutaus romantiko. Šis horoskopas moterims atskleis, koks vyro tipas labiausiai tinka moteriai pagal jos Zodiako ženklą!

Avinas – gerietis

Vyro tipas, kurio labiausiai reikia Avino ženklo atstovėms, yra gerietis! Jūs per daug mylite „blogus berniukus“! Dėl to vėl ir vėl tenka pajausti širdies skausmą ir nusivylimą. Pabandykite situaciją pakeisti ir susiraskite tikrai gerą vaikiną. Jums reikia patikimo ir sąžiningo partnerio, kuriuo tikrai galite pasitikėti. Tokio, kuris niekada nepakenks!

Jautis – sielos draugas

Jaučio ženklo atstovėms labiausiai tinkantis vyro tipas yra sielos draugas. Jums reikia žmogaus, kuris jus nuoširdžiai vertintų, o ne tokio, kurio reikėtų maldauti, kad liktų jūsų gyvenime. Jei jus vis dar kankina panašūs praeities šešėliai, meskite juos iš galvos ir judėkite pirmyn!

Dvyniai – romantikas

Su jumis viskas paprasta! Turite susirasti vyrą, kuris rūpinsis santykiais lygiai taip pat kaip ir jūs. Štai jūsų idealusis vyro tipas. Jūs visada stengiatės padaryti žmones laimingus, todėl norėtumėte gauti tą patį mainais. Ir tada viskas bus gerai!

Vėžys – geraširdis

Netapkite kilimėliu, į kurį vyras šluostosi kojas! Deja, jūs turite polinkį tapti priklausoma nuo mylimo žmogaus. Dėl to jūs kartais net leidžiate vyrui į jus nusišluostyti kojas. Taip neteisinga! Turite susirasti vyrą, kuris nepiktnaudžiaus jūsų gerumu ir jautrumu. Turite būti su tuo, kuris apsaugos jūsų trapią širdį, ir pats yra tikras geraširdis!

Liūtas – atsidavęs gerbėjas

Liūto ženklo atstovės yra gana savanaudiškos. Jūs tiesiog negalite nieko su savimi padaryti! Tokia yra jūsų prigimtis, todėl šiuo atžvilgiu greičiausiai niekada nepasikeisite. Štai kodėl jums svarbu susirasti vyrą, kuris apsups jus neįtikėtina meile ir dėmesiu.

Mergelė – tobulasis

Mergelės ženklo atstovės yra neperkalbamos perfekcionistės. Savo reikalavimams ir lūkesčiams vyrams jūs nedarote kompromisų. Meilėje jums svarbu neturėti jokių įtarimų. Štai, kodėl jums reikia ieškoti tobulo vyro, kuris žengs pirmąjį žingsnį būti kartu su jumis!

Svarstyklės – turtingas ir nepriklausomas

Svarstyklių ženklo idealizmas dažnai lemia tai, kad jūs bandote pataisyti santykius net tada, kai suprantate, kad jie yra didelė klaida. Ir tai visada baigiasi katastrofa, todėl reikia pakeisti savo metodus. Ieškokite vyro, kuris turi svarbių vertybių ir yra įdomus. Tokio, kurio nereikia nuolat taisyti!

Skorpionas – gurmanas ir estetas

Jums svarbu susirasti žmogų, kuris moka mėgautis gyvenimu. Jūs taip greitai įsimylite, kad tai sukelia pavojingų pasekmių. Ieškokite vyro, kuris išmokys jus vertinti kantrybę meilėje!

Šaulys – žodžio vyras

Jums reikia susirasti gilios prigimties vyrą. Šaulio ženklo moterys yra linkusios įsimylėti šviesius, bet paviršutiniškus vyrus. Taip, jie turtingi ir gražūs. Bet nieko daugiau! Pabandykite susirasti vyrą, kuris atneš šį tą naujo į jūsų gyvenimą!

Ožiaragis – linksmuolis

Ožiaragio moterys turi labai subtilų humoro jausmą, todėl jums reikia susirasti ką nors, kas galėtų tai įvertinti. Ieškokite vyro, kuris papildytų (o ne sunaikintų) jūsų teigiamą energiją.

Vandenis – viengungis

Būkite realistės. Nustokite persekioti neprieinamus ar nelaisvus vyrus! Vandenio ženklo atstovėms patinka mesti iššūkį socialinei struktūrai, tačiau kartais jūs nueinate per toli! Jūs nuolatos siekiate emociškai nepasiekiamų vyrų, kurie jau yra turi antrąją pusę, yra per seni ar per daug užsiėmę darbu, kad skirtų jums dėmesio. Šį kartą susiraskite laisvą vyrą!

Žuvys – tas, kuris visada šalia

Nereikia ilgai ieškoti, nes jums jau seniai po nosimi yra tas vyras, kurio jums tikrai reikia. Jūs nuolat bandote priversti vyrus supanašėti su jumis. Atidžiau pažvelkite į vyrą, kuris jau seniai ir užtikrintai yra jūsų gyvenime.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite