Angle down Atgal

Vyras šoko į ledinį ežerą, kad išgelbėtų savo šunį ir pateko į spąstus (vaizdo įrašas)

Čikagos policijos pareigūnai išgelbėjo vyriškį, kuris iš užšalusio Mičigano ežero bandė ištraukti savo skęstantį šunį.

Jis net nesuabejojęs puolė paskui savo mylimą augintinį, nesusimąstęs, jog viskas galėjo baigtis tragiškai.

Vyras ir jo 9 mėnesių šuo vardu Pika šiuo metu jaučiasi gerai.

Praėjusį sekmadienį Čikagoje orai buvo labai šalti, termometrai fiksavo –20 laipsnių, o jutiminė temperatūra buvo dar žemesnė.

Ežero vandens temperatūra netoli Čikagos krantų svyravo apie 0,5–1 laipsnį šilumos.

Vyras tik neseniai iš prieglaudos buvo pasiėmęs šunį ir su juo vaikštinėjo po Linkolno parką, netoli Foster paplūdimio. Čia vyriškis dažnai lankydavosi su jau nugaišusiu ankstesniu savo augintiniu.

Visgi, šis pasivaikščiojimas netikėtai virto nelaime. Vyras pasakojo, jog naujasis šuo buvo labai laimingas ir pabėgo nuo jo, nuskuodė link paplūdimio iki pat didžiulių ledo keterų, kurios čia susiformuoja ypač šaltomis žiemomis. Ir tada jis pradingo.

Pribėgęs prie keteros krašto vyras pamatė šunelį besikapanojantį stingdančiai šaltame ežero vandenyje. Vyras šoko paskui šunį. Vanduo vyrui tesiekė iki juosmens ir jis užsikėlė šunelį sau ant peties.

Visgi, šios ledo keteros tapo tikrais spąstais, kadangi jos buvo pusmetriu iškilusios virš vyro galvos, o išėjimo surasti jam nepavyko.

Vyriškis, kuris pageidavo išlikti anonimu, atsiuntė laišką ir padėkas, skirtas Čikagos policijos pareigūnams bei žmonėms, pirmiesiems sureagavusiems į jo nelaimę.

Žemiau pateikiame laiško tekstą ir tolesnę istorijos eigą:

„Ledo sienos, kurios buvo daugiau nei pusmetriu iškilusios man virš galvos palei visą pakrantę, įkalino mus vandenyje. Ieškojau bet kokio galimo išėjimo, tačiau man nepavyko jo surasti. Aš apie 6 metrus bridau lediniu vandeniu, kol radau kiek žemesnę ledo sienos atkarpą. Toje vietoje sienos aukštis siekė maždaug man iki galvos.“

„Iškėlęs Piką sau virš galvos stengiausi išsiropšti iš ledinio vandens. Ledo sienos buvo išgaubtos ir lygios, be jokių atbrailų už kurių galėčiau įsikibti ar užkelti ant jų koją. Supratau, kad nesugebėsiu savarankiškai iš čia ištrūkti.“

„Tuo metu mano rankos buvo visiškai sustirusios. Man prireikė gal 20 bandymų, kol sugebėjau iš kišenės išsitraukti savo telefoną. Galiu tik pasidžiaugti, kad jis buvo atsparus vandeniui ir man pavyko paskambinti 911 bei išsikviesti sau pagalbą.“

„Man to nežinant, praeivis matęs mane įšokant gelbėti šuns apie tai pranešė netoliese buvusiems policijos pareigūnams, kurie herojiškai ištraukė mane iš vandens pasinaudodami praeivio šuns pavadėliu.“

„Net neabejoju, kad be jų pagalbos būčiau miręs. Už šį išgelbėjimą liksiu jiems amžinai dėkingas. Žmonės pirmieji sureagavę į mano nelaimę rūpinosi manimi greitosios pagalbos automobilyje ir ligoninėje. Jie leido Pika būti su manimi besišildant ligoninėje. Mano vidinė kūno temperatūra tuo metu jau buvo nukritusi iki 33,8 laipsnių.“

„Šiuo metu tiek Pika, tiek aš esame visiškai atsigavę po šio incidento ir jaučiamės skolingi mūsų maloningiems ir herojiškiems gelbėtojams“.

Vyras paragino visus šunų mylėtojus šiuo metu nevaikštinėti minėtose apylinkėse, kadangi dar niekada nematė tokių didelių ledo keterų kaip šią žiemą, dėl kurių tiek šuo, tiek ir pats žmogus gali nuslysti į stingdantį vandenį.

Atsargumas pravers ir Lietuvoje, kadangi šiomis dienomis plūstelėjus šiltesniems orams ant ledo lipti gali būti rizikinga. Būkite saugūs.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite