Angle down Atgal

Vyras paima tai, ką moteris tegali duoti?

Į pirmą pasimatymą su patikusiu vaikinu nuskubėjusi Lina suglumo. Pasivaišinus vyno taure kavinėje, vyras pasiūlė pažintį pratęsti jo namuose, lovoje. Lina nesutiko, tačiau raustančiais skruostais skubiai parašė feisbuko moterų grupėje: „Padiskutuokime, ar normalu yra seksas per pirmą pasimatymą? Man atrodo, kad ne. Manau, kad lengvai prieinama moteris – pasekmė to, kad vyrai dabar išlepę, o vienišių labai daug.“

„Kodėl vyrai nesijaudina dėl šios problemos?“

„Per pirmą gal ir ne, bet per trečią – pats tas“, – kikeno Raminta, o Jolanta atšovė nerandanti sąsajos tarp vienišos moters ir to, kad ji mielai atsiduoda vyriškiui per pirmą pasimatymą.

„Svarbu tik per pirmą pasimatymą mylintis nesibučiuoti“, – prostitučių devizą mestelėjo Akvilė ir besijuokdama paaiškino, kad ji po pirmo pasimatymo tikrai tikrai tik ranką „apšilimui“ paspaudžia. O tada laukia metus: pasiūlys jis jai tekėti ar ne. Ir tik po vestuvių sutiks kopinėti medų...

„Ai, tai čia kiek žmonių, tiek bus ir nuomonių“, – nukirto Justina. Moteris sakė niekada neklausanti, ką mano kiti. Vadovaujasi nuojauta, savo principais, kurie ne visada būna tvirti. Bet jei vaikinas atkaklesnis, visus jos principus lengvai sulaužo...

„Gali principai būti kategoriški, bet jei chemija driokstelės visa jėga, vargiai gali atsilaikyti“, – sakė Rita ir paaiškino, kad blogas pasimatymas tikrai seksu nepasibaigs. Nes blogas pasimatymas būna tada, kai „diedui ant kaktos parašyta „chamas“ ir matai, kad jam „ten“ per daug niežti“.

O Apolonija sakė mananti, kad seksas per pirmą pasimatymą – tikrai ne svieto pabaiga. Esmė – nesitaškyti po pasimatymus ir lovas. „Kodėl vyrai visiškai nesijaudina dėl šios problemos?“ – internaučių klausė ji.

„Jie žino, kad gyvena vieną kartą, ir stengiasi pasiimti visus malonumus. Vyrai gi trumpiau gyvena, todėl ir mėgaujasi“, – paaiškino Akvilė.

Moters nuomone, jei mergina save kaltins, kad per pirmą pasimatymą atsidavė vyrui, lai eina pas psichologą, nes akivaizdu, kad su ja kažkas negerai. „Gal įsivaizduoja, kad yra pasaulio bamba, žvaigždė kaži kokia. O vyrai tokie padarai – jei mato, kad iš moters tegali gauti sekso, pasiims per pirmą pasimatymą. O jei moteris pasirodys įdomi asmenybė, apsiskaičiusi, kitaip mąstanti, geraširdė, jis tikrai norės ją geriau pažinti, kad draugystę vėliau vainikuotų seksu. Jei vyras iš tavęs tenori sekso, vadinasi, tik tiek tegali duoti“, – sakė ji.

Vyras – tik seksui?

Živilė pasidalijo savo istorija. Ji pasimylėjo per pirmą pasimatymą ir nieko blogo nenutiko – kartu jau 11 metų. „Taip pasiseka gal vienai iš 10. Aš nerizikuočiau“, – nukirto Irma.

Lolita pritarė. Jei moteris atsidavė per pirmą pasimatymą, ji pasirodo lengvabūdė, netinkanti tapti jo vaikų motina. Juk atsidavė už taurę sidro ir čipsų pakelį. „Moterys, nepykite, bet vyrai tikrai taip galvoja“, – sakė ji.

Moteris dar pasvarstė, kad jei mergina jauna, turėtų pasibranginti, bet jei jai per 40, tai nė viena neatsisakys stiklinės sidro, čipsų ir dar sekso.

„Na, jei tave, 40-metę, tempia į lovą pirmame pasimatyme, tai su tavimi tikrai kažkas negerai. Jau 40-metė turi ne tik akimis klapsėti, bet būti pilna sąmojo, turėti pomėgių, būti įdomi pašnekovė“, – svarstė Lina.

„Suaugusi moteris esu, noriu – duodu, noriu – ne“, – pyktelėjo Ineta, aiškindama, kad jai tikrai niekas amžiaus limito nenustatinės. Moteris neslėpė esanti vieniša, jai per 40 metų, turi pinigų, draugų, puikų namą ir darbą. Nenori ištekėti, nes jau patyrė, ką reiškia tik orą namie gadinantis niektauza, kuris dar ir valgyti padaryti nuolat prašo.

„Man vyras tik seksui ir tereikalingas. Todėl per pirmą pasimatymą pasimylėti su įdomiu vyriškiu nematau kliūčių“, – paaiškino ji.

„Jei lengvai atsidavė jam, lengvai ir kitam atsiduos“

Moterys nuščiuvo. Ėme diskutuoti, ar seksas – būdas pritraukti vyrą, ar atstumti, bet Alma ėmė ir paaiškino, kad seksas duotas žmogui ne tam, kad jis pasiimtų, o tam, kad atiduotų.

„Tik tas žmogus, kuris nekaukia iš vienatvės, gali būti pilnavertis, mokėti mylėti ir mylėtis. Jis yra įdomus pats sau, todėl ir kitam bus įdomus. O tie, kurie kaip pamišę ieško antrosios pusės, yra kiauri. Jų niekas neužpildys“, – išminties perlų pažėrė ji.

Miglė pradėjo juoktis: „Tai lai tie vargšiukai ir duodasi per pirmus pasimatymus. Taip eliminuojasi vienanaktės su atitinkamais vyrais. Silpnoji grandis pašalinama, geriausios lieka stipriausiems. Natūrali atranka.“

Ir Angelė patvirtino – vyrai negerbia tų, kurios atsidavė per pirmą pasimatymą. „Kad ir kaip moderniai besielgtume, vyrai tikrai pagalvoja, kad jei lengvai atsidavė jam, lengvai ir kitam atsiduos. Vaikinai labai dabar skundžiasi, kad panos pačios lipa. O paskui bliauna, kad vyrų nėra. Vyrai ne beširdžiai, jie ilgisi rimtų panelių, o ne vienanakčių. Kiek žinau, visos, kurios neprieinamos, visada turi pulką gerbėjų, o visos „duodančios“, sunkiai net tą vieną durnelį randa, kuris vestų. Šiaip jau labai šiais laikais verta pagalvoti ne tiek apie pirmą kartą, o kaip LPL nepasigauti. Sergančiųjų AIDS dabar baisu, kiek daug. Pasidomėkite. Susivaryti savo gyvenimą dėl „kyšt-myžt“ – neverta. Beje, guma irgi neapsaugo 100 proc.“ – pažėrė ji.

Tegul pyksta

Jaunė pasiguodė, kad neretai vyras net supyksta, išvadina nenormalia, jei ji pasako norinti turėti intymų ryšį tik su vyru ir tik po jųdviejų santuokos.

„Tai tegu pyksta. Kalba čia eina apie normalius vyrus, ne žąsinus, kuriems nesvarbu, su kuo ir kada. Nemažai bendrauju su vaikinais, tai jie sako, kad jei nori naktį gerai praleisti, pasiieško tų, kurios per pirmą pasimatymą sutinka. Pasirodo, paprasta. Ir jie jas rusišku keiksmažodžiu pavadina. Kaip jie jas užuodžia?“ – klausė Agnė.

O Gerda, Erika ir Ramunė nukirto – joms jų vyrai atvirai pasakė, kad jei būtų pasimylėję per pirmą pasimatymą, jie nebūtų jų vedę. „Ir man tą patį sakė. Tris mėnesius taip draugavome gražiai. O dabar turime kuo didžiuotis“, – šypsojosi Ugnė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite