Angle down Atgal

Vy­ras gru­pei žmo­nių pa­dė­jo ieškoti… sa­vęs

Bū­na ir taip: ne­blai­vus vy­ras pa­te­ko tarp gru­pės sa­va­no­rių, ieš­kan­čių din­gu­sio­jo, ku­ris, kaip vė­liau paaiš­kė­jo, bu­vo jis pa­ts. Tad jis da­ly­va­vo sa­vo pa­ties paieš­ko­je…
 

Beyhanas Mutlu iš Turkijos praleido net kelias valandas kartu su žmonėmis, padedančiais gelbėjimo komandai ieškoti dingusiojo, kol išsiaiškino, ko būtent jie ieškojo.

50-metį vyrą dingusiu paskelbė jo žmona po to, kai jis su draugais išėjo pasilinksminti ir pasiklydo miške. Policijai apie dingimą ji pranešė tuomet, kai su vyru niekaip nepavyko susisiekti daugiau nei porą valandų. Kaip skelbiama, jau būdamas girtas, vyras atsiliko nuo draugų kompanijos, pasiklydo, o vėliau netikėtai atsidūrė tarp savanorių žmonių, kurie ieškojo dingusio vyro.

Kad jis buvo tas dingusysis, kurio ieškoma, Beyhanas suprato išgirdęs šiuos žmones šaukiant jo vardą. Tada vyras suvokė, kad visi šie žmonės vėlų vakarą susirinko dėl jo. Jam teko prisipažinti, kad kurį laiką jis vaikščiojo kartu su savanoriais.

Po prisipažinimo vyras davė parodymus pareigūnams ir maldavo jo nebausti šiurkščiai. Policininkai jį parvežė namo, tačiau ar gavo kokią nors nuobaudą – neaišku.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite