Angle down Atgal

VTEK tirs Prienų rajono savivaldybės tarybos nario J. Vilionio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) tirs Prienų rajono savivaldybės tarybos nario Jono Vilionio elgesio atitiktį Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms.

Tyrimą VTEK pradėjo nepritarusi Prienų rajono savivaldybės tarybos Etikos komisijos išvadai. Tokį sprendimą VTEK priėmė, atsižvelgdama į tai, kad išvadoje nėra pakankamai situacijos vertinimą pagrindžiančių duomenų.

Pirminiame pranešime nurodyta, kad Jonas Vilionis, privačių interesų deklaracijoje nėra pateikęs duomenų apie vykdomą individualią žemės ūkio veiklą, dalyvavimą (narystę) juridiniuose asmenyse, gautas paskolas bei pirkimo-pardavimo sandorius. Teigiama, kad politikas buvo šališkas, dalyvaudamas svarstant ir priimant sprendimus dėl Prienų rajono savivaldybės biudžeto patvirtinimo ir Prienų rajono savivaldybės asfaltuotinų žvyrkelių atrankos, taip pat svarstant klausimus šios savivaldybės tarybos Bendruomenių ir kaimo reikalų komitete.

Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą. Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite