Angle down Atgal

VTEK tirs Pagėgių savivaldybės tarybos narių L. Augustinavičiūtės ir K. Komskio elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Pagėgių savivaldybės tarybos narių Linos Augustinavičiūtės ir Kęsto Komskio elgesio. Bus aiškinamasi, ar valstybės politikai nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo (VPIDĮ) reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimą VTEK pradėjo suabejojusi, ar Pagėgių savivaldybės tarybos Etikos komisijos atliktame tyrime buvo tinkamai taikytos VPIDĮ nuostatos. VTEK tirs aplinkybes, kai šių metų balandį L. Augustinavičiūtė ir K. Komskis nenusišalino savivaldybės tarybos posėdyje priimant sprendimus, susijusius su Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016–2020 metų bendruoju planu ir Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos reorganizavimu. Esą su šia ugdymo įstaiga valstybės politikams galbūt artimų asmenų vadovaujama įmonė yra sudariusi paslaugų teikimo sutartį.

Pradėtas tyrimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo. Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite