Angle down Atgal

VTEK tirs Kalvarijos savivaldybės tarybos narės Renatos Venslovienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Kalvarijos savivaldybės tarybos narės Renatos Venslovienės elgesio. Bus aiškinamasi, ar valstybės politikė nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Teigiama, kad 2020 m. birželio 20 d. vykusiame Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas sprendimo projektas „Dėl gyvenamojo namo įsigijimo įgyvendinant projektą „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centro tinklo plėtra Kalvarijos savivaldybėje“ pakeitimo“. Nurodyta, kad R. Venslovienė nuo šio klausimo svarstymo ir balsavimo nusišalino, kadangi ji vadovauja VšĮ „Galimybių laukas“, kuri šiame projekte yra partneris. Tačiau tame pačiame tarybos posėdyje buvo svarstytas ir kitas klausimas „Dėl Kalvarijos savivaldybės šeimos globos namų 2020-2023 metų priemonių plano“, kuris susijęs su aukščiau minėtu projektu. Esą, R. Venslovienė nuo šio klausimo nusišalinimo nebuvo pareiškusi.

Tyrimo pradėjimas savaime nereiškia pažeidimo nustatymo. Tyrimui atlikti Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos įstatymas numato trijų mėnesių terminą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite