Angle down Atgal

VTEK: Buvęs Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius V. Jastremskas įstatymo nepažeidė

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vakar vykusiame posėdyje vienbalsiai nusprendė, kad buvęs Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (VPIDVTĮ) reikalavimų vengti interesų konflikto, o jam kilus – nusišalinti.

Pagal VPIDVTĮ, valstybinėje tarnyboje dirbančio asmens teisinio statuso praradimas nekliudo VTEK atlikti tyrimą trejus metus nuo šio asmens galbūt teisės aktus pažeidžiančios veikos padarymo. Tyrimas atliktas Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) persiųstos informacijos pagrindu. STT duomenimis, 2016 m. gruodį tuometinis savivaldybės administracijos direktorius su UAB „Tele2“ pasirašė Viešojo judriojo telefono ryšio ir judriojo duomenų perdavimo paslaugų teikimo sutartį, kai minėtoje bendrovėje dirba jo sutuoktinė.

Tyrimo duomenys rodo, kad V. Jastremskui interesų konfliktas pasirašant minėtąją sutartį nekilo, nes jo sutuoktinė nedirba įmonėje, su kuria buvo pasirašyta sutartis. Šį dokumentą V. Jastremskas pasirašė ne su sutuoktinės darbdaviu UAB „Tele2“ prekyba, o su jos darbdavio akcininku – UAB „Tele2“. Abi šios bendrovės priklauso „Tele2“ grupei, tačiau tai yra atskiri juridiniai asmenys, turintys ūkinį, komercinį, finansinį bei organizacinį savarankiškumą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite