Angle down Atgal

,,VŠĮ Binada'' prašo jūsų pagalbos

VŠĮ ,,Binada'' yra nedidelė ir mažai kam žinoma prieglauda esanti Šiauliuose. Prieglaudai jau 20 metų, tačiau ir tvoroms jau tiek pat metų... Todėl prašome jūsų pagalbos, jog prisidėtumete prie mūsų svajonių pildymo!

Sveiki. Rašome jums su dideliu prašymu ir vis dar tikimės, jog atsiras gerų žmonių, kurie mums padės išpildyti bent vieną svajonę... Tai yra nauja tvora! Nuotraukose matote mūsų voljerų tvoras, kurioms jau vos ne 20 metų... Voljerų teturime tik 12. Iš jų 2 nenaudojami, kadangi ten viskas išpuvę, sugriuvę, todėl negalime jų naudoti... Dauguma mūsų šuniukų gyvena dviese ir tik todėl, jog jie susigyveno ir nepuola vienas ant kito. Tačiau, kuomet atvyksta naujokėliai, mes nežinome, kur juos apgyvendinti, nors ir labai norime jiems padėti..

Planuojame padaryti atskirus įėjimus į kiekvieną voljerą, nes šiuo metu jie yra pereinami ir norint patekti į gale esantį voljerą tenka pereiti per du kitus.

Šiuo metu tėra du laisvi voljerai, kuriuos laikome kritiniams atvejams, o įgyvendinus mūsų planus, jų atsirastų gerokai daugiau! Taip pat turime 2 metalinius statybinius vagonėlius, kurie visai supuvę ir baigia prasmegti į žemę. Jie nebepanaudojami, tik užima vietą voljeruose... O jeigu jais ir atsikratytumėme, voljerai susijungtų, nes nėra tvoros, kuri juos atskirtų... Didžiausia bėda, kad kasdien einant pas šunis, turi saugotis, kad jie neperbėgtų į kitą voljerą ir nesusipjautų.. Įmonėms rašėmė, tačiau tik atrašė ir tai dingo... Jokių žinių. Būtumėm labai dėkingi, jeigu atsirastų gerų žmonių, kurie galbūt paaukotų tvorų(pintos vielos tvorų) ar net vartelių, bei kuolų...

Tvoros mums reiktų bent 1.80 aukščio. Būtume Jums labai dėkingi!...

Jūs taip pat galite mums padėti skirdami aukas, bei 1,2% ! Kiekvienas jūsų euras yra svarbus!

Gavėjas:VŠĮ Binada

Įmonės kodas:302579727

Banko sąsk.:LT907300010125369966 (Swedbank)

Paskirtis: Tvoroms

Vadovė:ADELĖ LEVANIENĖ

Paypal: binada.vsi@gmail.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite