Angle down Atgal

VSAT pareigūnai sulaikė Vokietijoje pavogtą naujutėlį "Mercedes Benz"

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė panevėžietį, vairavusį Vokietijoje pavogtą naujutėlį lengvąjį automobilį. Vyras po apklausos uždarytas į areštinę.

Ketvirtadienį vakare Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai kelyje Seinai – Lazdijai, ties Akmenių kaimu, patikrinti sustabdė į Lietuvą iš Lenkijos ką tik įvažiavusį automobilį „Mercedes Benz E200D“, registruotą Vokietijoje. Mašiną vairavo 46-erių Panevėžio gyventojas.

Patikros metu vyro pateikti asmens dokumentai buvo nepriekaištingi, tačiau VSAT pareigūnams įtarimų sukėlė šiemet pagamintas naujutėlis automobilis.

Pasieniečiai netrukus išsiaiškino, kad šios transporto priemonės nuo rugpjūčio pradžios kaip pavogtos ar neteisėtai nusavintos ieško Vokietijos policija.

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Panevėžio gyventojas po apklausos uždarytas į areštinę. „Mercedes Benz“ laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite