Lietuvoje veikia keturi „VS-Express 24/7“ sporto klubai. Didžiausias – Šiauliuose. Planuojama, kad netolimoje ateityje šis modernus sporto klubas duris atvers ir Marijampolėje.
Angle down Atgal

„VS-Express 24/7“: ką pasakoja sportuojantys šiauliečiai?

Prieš daugiau nei metus duris atvėręs sporto klubas „VS-Express 24/7" jau spėjo tapti sportuojančių šiauliečių ir pačių Šiaulių dalimi. Klubas aktyviai dalyvauja miesto veikloje, garsindamas ir skatindamas sportą: remia Šiaulių regbio rinktinę, Šiaulių Krepšinio klubo moterų ir vyrų komandas, „Gintros“ merginų futbolo komandą, klube sportuoja ir NATO kariai. Ką apie „VS-Express 24/7" sako klientai?

„Sportuoju čia nuo pat pradžių ir man geriausias dalykas – va šita „kortelė“, – juokiasi klube sutikta Rimantė ir iškelia į viršų pirštą. „VS-Express 24/7" veikia moderni biometrinė valdymo sistema, kurios dėka nėra nei administratorių, nei kortelių, raktelių ar spynelių – į sporto klubą patenkama ir spintelėmis viduje naudojamasi piršto antspaudo pagalba. „Prieš tai sportuodavau kitame klube ir dažnai užmiršdavau kortelę. Vieną kartą netgi esu ją pametusi – reikėjo susimokėti už naują. Nepatiko ir tas, kad turėdavau su savimi nešiotis raktelį nuo spintelės. Niekaip negalėdavau atsipalaiduoti, vis tikrindavau – turiu ar jau irgi pamečiau“, – sako jauna mergina.

Neseniai „VS-Express 24/7" abonementą įsigijęs Tadas džiaugiasi, kad šis sporto klubas galvoja apie savo klientus. Anot Tado, tai matyti iš smulkmenų. „Sporto salėje gali nemokamai įsipilti vandens į gertuvę, yra telefonų pakrovėjai. Tai labai patogu, nes dažniausiai sportuoju po darbo, tai ateinu „išsikrovęs“, – šypteli jis.

Na, o kol telefonas kraunamas, vaikinas mėgsta sportuoti su moderniais kardio treniruokliais liečiamais ekranais, kurių dėka kardio treniruotės niekuomet nepabosta: gali naršyti internete, socialiniuose tinkluose bei „YouTube“.

Šiaulietė Irma, gyvenanti prie pat klubo, sportui renkasi vėlyvesnes valandas ir sako, kad fizinis krūvis devintą ar net dešimtą valandą vakaro jos kūnui puikiai tinka. Užtrukti sporto klube Irma nebijo: „VS-Express 24/7" dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę ir netaiko jokių apsilankymo apribojimų.

Mergina teigia, kad nėra vienintelė naktinėtoja – pastebi, kad vakarais žmonės renkasi žaisti stalo teniso. Pramogų „VS-Express 24/7" yra ir daugiau: iki 12 valansos veikia sushi baras, sporto klube galima rasti dvi pirtis, soliariumą.

Šiauliuose esantis sporto klubas – didžiausias „VS-Express 24/7 visą parą dirbantis sporto klubas. Jo erdvė – net 2400 m2.

Šiaulietiškame „VS-Express 24/7" yra, ko gero, viena didžiausių crosstraining sistemų Baltijos šalyse. Hantelių pasirinkimas – iki 60 kg, o iš viso sporto klube – net 1,5 tonos laisvų svorių, tad jų niekam nepritrūks. Klientai turi galimybę sportuoti su profesionalios sunkiosios atletikos platformos Mighty su Cross Series štangų komplektais, moterų numylėtiniais ir tikrais kalorijų žudikais laiptiniais kardio treniruokliais, taip pat naudotis išskirtiniais bemotoriais bėgimo takeliais neribotai bėgimo laisvei, mat greitis įsibėgėja priklausomai nuo paties vartotojo bėgimo tempo. Sporto klube surinkta geriausia Šiaulių miesto trenerių komanda, kuri ne tik padeda sudaryti treniruočių planus pagal klientų poreikius, bet ir konsultuoja dėl abonementų įsigijimo.

Beje, kadangi „VS-Express 24/7" visos paslaugos automatizuotas ir nėra jokių administratorių, lankytojai gali visą parą skambinti klientų aptarnavimo centrui, kuris padeda išspręsti visas kilusias problemas.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite