Angle down Atgal

VRK: iki 9 val. balsavo 2,72 proc. rinkėjų

Sekmadienį Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl dvigubos pilietybės bei Seimo narių skaičiaus mažinimo, 9 val. Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, balsavo 2,72 proc. rinkėjų.

Aktyviausi rinkėjai Akmenės rajone - čia, 9 val. duomenimis, jau balsavo 5,16 proc. Per 3 proc. perkopė rinkėjai Šiaulių, Rokiškio, Šilalės ,Mažeikių, Ignalinos, Anykščių, Druskininkų, Pagėgių, Pasvalio, Šalčininkų rajonuose.

Per išankstinius rinkimus balsavo 10,75 proc. rinkėjų, tad iš viso prezidento rinkimuose ir dviejuose referendumuose, 9 val. duomenimis, jau dalyvavo 13,5 proc. rinkėjų.

Gegužės 12-ąją Lietuvoje vyksta Prezidento rinkimai, referendumas dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo ir referendumas dėl Konstitucijos 55 straipsnio pakeitimo.

Šalies vadovą Lietuvos piliečiai renka iš 9 kandidatų: ekonomisto Gitano Nausėdos, buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės, premjero Sauliaus Skvernelio, eurokomisaro Vytenio Andriukaičio, filosofo Arvydo Juozaičio, Seimo narių Mindaugo Puidoko ir Naglio Puteikio, eroparlamentarų Valdemaro Tomaševskio ir Valentino Mazuronio.

Balsavimas rinkimų apylinkėse vyks nuo 7 iki 20 valandos. Rinkėjų sąraše yra 2 mln. 472 tūkst. 405 piliečiai. 56 tūkst. Lietuvos piliečių užsiregistruota balsuoti užsienyje.
ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite