Angle down Atgal

VMI: turgavietės mokesčio kompensacijas galės gauti dar 1 tūkst. prekiautojų

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad turgaus prekiautojai, kurie iki šiol dar nesikreipė dėl negrąžintinos 300 eurų kompensacijos, dar gali tai padaryti – kvietimas teikti paraiškas turgavietės mokesčio kompensacijai gauti atnaujintas Vyriausybei pakeitus teisinį reglamentavimą ir šiai pagalbos priemonei iš valstybės biudžeto papildomai skyrus 300 tūkst. eurų.

Dėl to negrąžintiną 300 eurų kompensaciją galės gauti dar 1 tūkst. turgaus prekiautojų. VMI primena, kad į kompensaciją gali pretenduoti ir amatininkai, kurie turgavietėje prekiavo savo gamybos prekėmis neįsigiję prekybos liudijimo.

„Turgavietės mokesčio kompensacijos šiemet jau skirtos beveik 6,7 tūkst. gyventojų. Iš viso turgaviečių prekiautojams paskirstyta 2 mln. eurų“,  – sako VMI Mokestinių prievolių departamento atstovė Danutė Laurinavičienė.

Nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusių turgaus prekiautojų paraiškos negrąžintinai 300 eurų kompensacijai gauti per Mano VMI bus priimamos iki liepos 1 d. arba kol bus paskirstyta šiai pagalbos priemonei skirta 2,3 mln. eurų suma.

ELTA 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite