Dėkojame TECHasui, už puikius pagalbininkus virtuvėje
Angle down Atgal

Viskas bus gerai toj Lietuvoj...

Taip optimistiškai mus žiūrėti į ateitį nuteikia žmonės... geri žmonės.

O jų tikrai yra visokių, gerų, blogų, geresnių, blogesnių, bet o kaip kitaip? Kaip kitaip mes išmoktumėm atskirti gerus darbus nuo blogų ir kaip kitaip galėtumėme žavėtis jais?

Rūpestis, atjauta gyvuoja tikrai. Gyvuoja ne tik tose įstaigose, kurios dirba su žmonėmis tokiais klausimais, bet ir tarp įvairių specialybių žmonių ir tai leidžia tikėti dar geresne žmonių ateitimi nutikus bėdai ar užklupus ligai.

Kai kuriems mūsų Šaukėnų senoliams sunku kramtyti maistą, o gardaus kąsnelio norisi lygiai taip pat, kaip sveikam ir jaunam, tad darbuotojai trindavo maistą šiems žmonėms naudodami savo jėgas, bei laiką, kurio prireikia nemažai, norint maistą pateikti gerai sutrintą. Todėl su prašymu nukeliavome į parduotuvę "TECHASAS", kurie užsiima buitinės technikos pardavimais. Parduotuvės vadovas Vilimantas išklausė mūsų prašymą, kad gal būt galima būtų įsigyti su gera nuolaida maisto smulkintuvą ir nė nemirktelėjęs pasakė: PADĖSIM! Ir davė DU!

Ir štai, senučiukams ištiesta pagalbos ranka, tai neįkainuojama pagalba jų kasdienybėje. Galime užtikrinti - "Techasas" yra tikra, reali įmonė ne tik verslui, bet ir su tikra "širdimi". Dėkojame Jums, tai nepamirštama!

Taigi, kol tokių žmonių bus, tol galima teigti, kad Lietuvoje viskas bus gerai, nepasant to, kas bus prezidentu.

VŠĮ Paliatyvios pagalbos ir slaugos centro direktorė Sigita Petkevičienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite