Angle down Atgal

Pabradės bibliotekoje – virtualūs garsiniai pasakų skaitymai

Šiuolaikiniame pasaulyje biblioteka jau nebėra tik tyli knygų saugotoja. Keičiantis laikams, keičiasi ir bibliotekos veiklos. Šiandien visi esame priklausomi nuo karantino sąlygų, todėl visos veiklos:  literatūros sklaida, edukacijos, knygų, piešinių, darbelių parodos keliasi į virtualią erdvę.

Pabradės „Ryto“ gimnazija ir miesto biblioteka visada bendradarbiavo ir toliau bendradarbiauja rengdama jungtinius renginius, kuriais siekia sudominti vaikus skaityti knygas bei įvairiomis edukacijomis prisideda prie vaikų kūrybiškumo ir saviraiškos ugdymo.
Lapkričio 18 d. Pabradės miesto biblioteka ir Pabradės „Ryto“ gimnazijos priešmokyklinė grupė „Voveriukai“ surengė bendrą virtualų susitikimą. Mažieji ugdytiniai mokosi raidžių, tad tą dieną vyko pamoka „Raidė „K“: katinėlių pasakėlės“. Mokytoja Lijana Ivanauskienė papasakojo vaikams, kokia neįprasta pamoka jų laukia.  Trumpas, lengvas skaityti pasakaites apie mielus, draugiškus, kartais išdykusius katinėlius vaikams skaitė Pabradės miesto bibliotekos vedėja Gražina Dargytė. Klausydamiesi garsinių skaitymų vaikai spalvino katinėlius ir su jauduliu rodė bibliotekininkei kaip jiems pavyko. Bibliotekininkė vaikams ne tik skaitė pasakas ir linksmas istorijas, bet surengė popierinės pasakos edukaciją. Vaikus labai sužavėjo origami pasaka iš popieriaus, kada sekant pasaką baltas popieriaus lapas virsta įvairiausiais lankstiniais -  laivais, drabužiais, gyvūnais ir t.t. Vaikams klasėje popierinę pasaką lankstyti padėjo mokytoja Lijana ir mokytojos padėjėja Danutė Jančevskaja.
Nuotaikinga pamoka vaikams labai patiko ir jie pritarė mokytojos Lijanos pasiūlymui dar ne vieną kartą  aplankyti biblioteką virtualiai, susipažinti su bibliotekininkių pristatomomis gražiomis knygutėmis, jas rezervuoti ir pasiimti skaityti. Biblioteka – kas gali būti geriau!?
Primename, kad  knygas galima užsakyti atsiuntus norimų skaityti knygų sąrašą el.paštu pabrade@svencioniuvb.lt,  paskambinus telefonu 8 387 54372 bei parašius žinutę į Pabradės miesto bibliotekos Facebook paskyrą. Knygas atsiimti galima sutartu laiku prie įėjimo į biblioteką įrengtame punkte darbo dienomis nuo 10 iki 18 val.

Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus!

Parengė Pabradės miesto bibliotekos – filialo vedėja Gražina Dargytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite