Angle down Atgal

Virdžinijoje šeima grąžino ant kelio rastus beveik milijoną dolerių grynųjų

JAV rytinėje Virdžinijos valstijoje viena šeima perdavė vietos šerifo departamento pareigūnams ant kelio rastus du didžiulius pašto krepšius su beveik milijonu dolerių grynųjų.

Emily Schantz (Emili Šanc) vietos televizijai WTVR pasakojo, kad šeštadienį jos šeima važiuodama keliu tiesiog užvažiavo ant vieno iš numestų krepšių.

Pasak moters, pirmiausia jie pamanė, kad tai maišas su šiukšlėmis. Netoliese esančiame griovyje jie aptiko dar vieną krepšį. Tik sugrįžusi namo šeima suprato, kad savo pikapo gale vežėsi beveik milijoną grynųjų, kurie buvo krūvelėmis suvynioti į plastiką ir sudėti į du krepšius.

Užuot pasilikusi šį radinį, šeima nugabeno krepšius su pinigais į Virdžinijos rytuose esančios Karolaino apygardos šerifo departamentą.

„Nedažnai pasitaiko, kad kažkas būtų toks sąžiningas ir grąžintų beveik milijoną dolerių“, – sakė departamento atstovas majoras Scottas Moseris (Skotas Mouzeris).

„Mes didžiuojamės. Būdami tokie sąžiningi jie puikiai reprezentavo šią apygardą“, – pridūrė jis.

E. Schantz televizijai WTVR sakė, kad jos šeima tiesiog „pasielgė teisingai“.

„Jie [pinigai] mums nepriklausė“, – kalbėjo moteris.

Pareigūnai sakė nežinantys, kaip pinigai atsidūrė ant kelio, tačiau mano, kad šie krepšiai tikriausiai buvo vežami į banką.

Krepšiai buvo pristatyti į pašto skyrių, iš kur bus nugabenti ten, kur turėjo patekti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite