Sportas2017 m. Birželio 19 d. 13:49

Vilniuje pasibaigė Lietuvos dvylikamečių teniso čempionatas (GALERIJA)

7140

Savaitgalį Vilniuje pasibaigė jauniausių šalies tenisininkų - dvylikamečių sportininkų - Lietuvos čempionatas. Varžybose triumfavo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Haroldas Kulnys ir Vilniaus teniso akademijoje besitreniruojanti Simona Legačinskaitė.

Berniukų vienetų varžybų finale H. Kulnys 4:6 7:6(0) 6:0 nugalėjo Klaipėdos teniso klubo “Tennis Star” žaidėją Beną Uldukį. Trečias liko šiaulietis Faustas Kuliušas.

Mergaičių turnyro finale S. Legačinskaitė 6:2 6:1 įveikė Liepą Šataitę iš Šiaulių. Trečioji vieta atiteko vilnietei Vaidai Matusevičiūtei.

Dvejetų turnyrų nugalėtojai ir prizininkai:

Berniukų dvejetų varžybos

I vieta - Adomas Gedrimas (Šiaulių teniso mokykla) ir Benas Uldukis (Klaipėdos teniso klubas “Tennis Star”).

II vieta - Kasparas Poška (Kauno teniso mokykla) ir Julius Augūnas (Kauno teniso mokykla).

III vieta - Dominykas Drulia (Šiaulių teniso mokykla) ir Haroldas Kulnys (Šiaulių teniso mokykla).

Mergaičių dvejetų varžybos

I vieta - Liepa Šataitė (Šiaulių teniso mokykla) ir Andrėja Gagilaitė (Vilniaus teniso akademija).

II vieta - Narutė Mazurkevičiūtė (Kauno teniso klubas “Ąžuolynas”) ir Simona Legačinskaitė (Vilniaus teniso akademija).

III vieta - Emilija Pranytė (Vilniaus teniso akademija) ir Patricija Cechanavičiūtė (Vilniaus teniso akademija).

Birželio 23-26 dienomis “Ąžuolyno” teniso klube Kaune vyksiantis Lietuvos suaugusiųjų čempionatas pabaigs 2017 m. Lietuvos teniso čempionatų turo varžybas.