Angle down Atgal

Vilniuje iškils „Girteka Campus“ miestelis, į kurį bus investuota apie 60 mln. eurų

Transporto ir logistikos įmonė „Girteka Logistics“ 2021-aisiais metais Liepkalnyje atidarys kompanijos centrinę būstinę, pavadintą „Girteka Campus“.

Transporto ir logistikos įmonė „Girteka Logistics“ 2021-aisiais metais Liepkalnyje atidarys kompanijos centrinę būstinę, pavadintą „Girteka Campus“.

Planuojama, kad 16 hektarų ploto teritorijoje iškils administracijos pastatų miestelis, vilkikų aptarnavimo centras bei prekybos ir paslaugų centras. Į projekto įgyvendinimą įmonė investuos apie 60 mln. eurų.

„Persikraustymas į naujus namus simboliškai pažymės mūsų 25-erių metų veiklos sukaktį. Prieš ketvirtį amžiaus pradėjome nuo vieno vilkiko ir trijų darbuotojų, o dabar organizacija išaugo į vieną pirmaujančių Europoje vežėjų. Džiaugiamės, kad jau greitai mūsų administracijos komanda galės drauge dirbti vienoje vietoje“, - bendrovės pranešime cituojamas jos generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Numatyta „Girteka Campus“ vieta - Liepkalnio ir Sodybų gatvių sankirta, greta Liepkalnio industrinio parko. Maždaug 16 hektarų ploto teritorijoje įsikurs administracinės paskirties patalpos, kurių plotas - 26 tūkst. kv. metrų. Centrinėje įmonės būstinėje dirbs maždaug 2 500 žmonių, kurie čia persikels iš kitose Vilniaus vietose įsikūrusių biurų. Jų automobiliams statyti bus įrengta 2 100 vietų aikštelė. Taip pat šioje teritorijoje iškils vilkikų aptarnavimo centras bei 4 000 kv. m. ploto prekybos ir paslaugų centras.

Anot „Girteka Logistics“ vadovo, šiuo metu suplanuotas pirmasis „Girteka Campus“ projekto vystymo etapas. Metus vyks projektavimas, statybos darbai prasidėti turėtų 2020-ųjų pavasarį, o įmonės darbuotojų persikėlimas į naująją būstinę planuojamas 2021-ųjų vasarą.

Projektavimo darbus vykdys architektūrinių paslaugų kompanija „ATP architects“ iš Austrijos.

Tuo metu Liepkalnio industrinį parką ir „Girteka Campus“ projektą vysto nekilnojamo turto įmonė „Sirin Development“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite