REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2019 m. Balandžio 17 d. 15:01

Vilniuje iškils „Girteka Campus“ miestelis, į kurį bus investuota apie 60 mln. eurų

Vilnius

„Girteka Logistics“ nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


80276

Transporto ir logistikos įmonė „Girteka Logistics“ 2021-aisiais metais Liepkalnyje atidarys kompanijos centrinę būstinę, pavadintą „Girteka Campus“.

Transporto ir logistikos įmonė „Girteka Logistics“ 2021-aisiais metais Liepkalnyje atidarys kompanijos centrinę būstinę, pavadintą „Girteka Campus“.

Planuojama, kad 16 hektarų ploto teritorijoje iškils administracijos pastatų miestelis, vilkikų aptarnavimo centras bei prekybos ir paslaugų centras. Į projekto įgyvendinimą įmonė investuos apie 60 mln. eurų.

„Persikraustymas į naujus namus simboliškai pažymės mūsų 25-erių metų veiklos sukaktį. Prieš ketvirtį amžiaus pradėjome nuo vieno vilkiko ir trijų darbuotojų, o dabar organizacija išaugo į vieną pirmaujančių Europoje vežėjų. Džiaugiamės, kad jau greitai mūsų administracijos komanda galės drauge dirbti vienoje vietoje“, - bendrovės pranešime cituojamas jos generalinis direktorius Edvardas Liachovičius.

Numatyta „Girteka Campus“ vieta - Liepkalnio ir Sodybų gatvių sankirta, greta Liepkalnio industrinio parko. Maždaug 16 hektarų ploto teritorijoje įsikurs administracinės paskirties patalpos, kurių plotas - 26 tūkst. kv. metrų. Centrinėje įmonės būstinėje dirbs maždaug 2 500 žmonių, kurie čia persikels iš kitose Vilniaus vietose įsikūrusių biurų. Jų automobiliams statyti bus įrengta 2 100 vietų aikštelė. Taip pat šioje teritorijoje iškils vilkikų aptarnavimo centras bei 4 000 kv. m. ploto prekybos ir paslaugų centras.

Anot „Girteka Logistics“ vadovo, šiuo metu suplanuotas pirmasis „Girteka Campus“ projekto vystymo etapas. Metus vyks projektavimas, statybos darbai prasidėti turėtų 2020-ųjų pavasarį, o įmonės darbuotojų persikėlimas į naująją būstinę planuojamas 2021-ųjų vasarą.

Projektavimo darbus vykdys architektūrinių paslaugų kompanija „ATP architects“ iš Austrijos.

Tuo metu Liepkalnio industrinį parką ir „Girteka Campus“ projektą vysto nekilnojamo turto įmonė „Sirin Development“.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA