Angle down Atgal

Vilniaus rotušėje bus apdovanoti geriausių nuotraukų apie kariuomenę konkurso nugalėtojai

Vilniaus rotušėje pirmadienį krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis ir Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys apdovanos 15-ojo fotokonkurso ,,Lietuvos kariuomenė fotografijoje 2019“ geriausių nuotraukų autorius.

Šių metų konkursui 54 dalyviai – profesionalai ir mėgėjai, kariai ir civiliai, atsiuntė 524 nuotraukas, sukurtas nuo 2018 m. pabaigos ir per 2019-uosius metus, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Konkurso vertinimo komisijoje kartu su lietuvių fotografais – Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Stanislovu Žvirgždu ir Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentu Jonu Staseliu, – šiemet dirbo ir du tarptautinio lygio profesionalai: žymi fotoredaktorė iš Paryžiaus Katherine Kay-Mouat ir šiuo metu Portugalijoje gyvenantis žinomas fotografas Horacio Villalobos.

15-ąjį kartą Krašto apsaugos ministerijos organizuojamas fotokonkursas yra pavadintas karo fotografo ir operatoriaus Tado Dambrausko vardu.

„Iki šiol kariuomenės senbuviai atmena T. Dambrausko nutrūktgalviškus poelgius, kuriais jis siekė palikti mums patį geriausią, patį stipriausią atsiminimą apie Lietuvos kariuomenės vykdomas užduotis, karių kasdienybę, tarnybą, pasiaukojimą ir ryžtą“, – sako konkurso vertinimo komisijos pirmininkas Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras V. Rupšys.

Paroda rotušėje veiks iki 2019 m. gruodžio 30 d.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite