Angle down Atgal

Vilniaus rajono gyventojas nuo suėmimo nepasislėpė

Kalvarijos užkardos pareigūnai pasienyje su Lenkija sulaikė nusikaltimu įtariamą Vilniaus rajono gyventoją, kuris, įtariama, užsienyje slapstėsi nuo suėmimo.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai Lazdijų rajono Akmenių kaimo ribose, kelyje Seinai - Lazdijai, sustabdė ką tik iš Lenkijos į Lietuvą įvažiavusį mikroautobusą „MB Sprinter“ lietuviškais numeriais. Juo iš Anglijos vyko keleivių grupelė.

Vienas jų buvo 19-metis Vilniaus rajono gyventojas. Pasieniečiai išsiaiškino, kad jo kaip įtariamojo nusikaltimo padarymu paiešką yra paskelbusi Vilniaus policija. Vyrui buvo paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Keleivį Kalvarijos pasieniečiai sulaikė, pristatė į savo užkardą ir vėliau perdavė Lazdijų policininkams.

Iš viso 2019 m. pasieniečiai sulaikė 2 422 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ir nusižengimų ieškojo Lietuvos ir užsienio teisėsauga. Daugiausiai ieškomųjų sulaikyta šalies oro uostuose – 1 910.

Pagal pilietybes daugiausiai VSAT pareigūnams įkliuvo Lietuvos piliečių – 2 169. Taip pat sulaikyti 139 Ukrainos, 27 Baltarusijos, 15 Rusijos, 12 Tadžikistano, 10 Kazachstano bei dar 16-os valstybių piliečiai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite