Angle down Atgal

Vilniaus policija atlieka tyrimą dėl į viešumą patekusio nuogos sulaikytosios vaizdo įrašo

Internete pasklidus vaizdo įrašui, kuriame matyti nuoga Vilniaus policijos sulaikyta moteris, pareigūnai aiškinasi, kaip jis pateko į viešąją erdvę.

„Dėl į viešą erdvę patekusios filmuotos medžiagos ir pareigūnų veiksmų Vilniaus apskrities VPK pradėtas tarnybinis patikrinimas“, – BNS informavo komisariatas.

Naujienų portalai pirmadienį pranešė, kad vaizdo įrašas, kuriame matyti neadekvačiai besielgianti nuoga moteris, paviešintas platformoje „Discord“.

Pasak sostinės policijos, moteris sulaikyta sekmadienį, gavus pranešimą, kad Saltoniškių ir T. Narbuto gatvių sankryžoje 1983 metais gimusi BMW vairuotoja nepasirinko saugaus važiavimo greičio, laiku nepastebėjo priekyje važiuojančios ir sustojusios prieš sankryžą kitos transporto priemonės ir atsitrenkė į priekyje sustojusio automobilio galinę dalį.

Eismo įvykio liudininkai teigė, jog autoįvykyje dalyvavusi BMW vairuotoja yra galimai apsvaigusi nuo alkoholio, elgiasi neadekvačiai.

Policijos pareigūnai pilietę pristatė į policijos įstaigą įvykio aplinkybėms patikslinti, ji neblaivumą tikrintis atsisakė. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pasak policijos, pristatymo į policijos įstaigą metu pilietė elgėsi neadekvačiai, naudojo necenzūrinius žodžius, nusiėmė nuo savęs drabužius ir atsisakė juos apsirengti, pareigūnai šiuos veiksmus filmavo, kad tyrimo metu būtų tinkamai įvertintos įvykio aplinkybės.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite