Angle down Atgal

Vilkaviškyje siaučia vandalai: suolelis kenčia jau ne pirmą kartą

Antradienį Vilkaviškio rajono savivaldybė savo socialinių tinklų paskyroje pasidalijo įrašu, kuriuo siekia atkreipti gyventojų dėmesį į pasikartojančius vandalizmo atvejus. Jau ne pirmą kartą piktavaliams užkliūna pėsčiųjų take tarp Lauko ir Radastų gatvių stovintis suolelis, todėl prašoma gyventojų pagalbos. 

„Kai vieni stengiasi gražinti ir padaryti mūsų rajono centrą jaukesnį ir patogesnį gyventojams, kiti – visomis išgalėmis stengiasi pakenkti ir sugadinti padarytus darbus.

Jau ne pirmą kartą nukenčia pėsčiųjų take tarp Lauko ir Radastų gatvių Vilkaviškyje stovintis suolelis. Šįkart suolelis sugadintas su medžiaga, panašia į poliuretano putas. Pasidarbuota ir ant gretimai esančio tiltelio.

Miesto seniūnijos darbuotojai prašo ir visuomenės pagalbos. Jei pastebite asmenis, niokojančius mūsų visų turtą – skambinkite miesto seniūnijai ar policijai. Galite bandyti užfiksuoti ar nufotografuoti tuos asmenis. Vilkaviškio miestas – visų mūsų namai, tad saugokime juos visi kartu“, – skelbiama įraše. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite