Sportas2020 m. Sausio 22 d. 16:41

Vilkaviškio rajono sportininkai sėkmingai dalyvavo Jaunučių lengvosios atletikos čempionate

Marijampolė

Rūtos Kiškėnienės nuotr.

Reporteris OdetaŠaltinis: Etaplius.lt

114707

Sausio 18 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė Vilkaviškio rajono sporto mokyklos auklėtiniai.

2000 metrų distancijoje trenerės Rūtos Kiškėnienės auklėtinė Gabija Kemfertaitė iškovojo trečią vietą (laikas 7:59,06 min.).

Kita šios trenerės auklėtinė Neda Čapskytė šioje distancijoje finišavo penktoji (laikas 8:05,99 min.). Trenerio Modesto Saldukaičio auklėtinis Normantas Durneika 1000 metrų kliūtiniame bėgime finišavo antras (laikas 3:09,45 min.). Komandinėje įskaitoje Vilkaviškio rajono sporto mokyklos komanda rajonų grupėje užėmė penktąją vietą (iš viso dalyvavo 31 rajonas).

Sausio 11 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Auksė Eidukaitytė jaunių amžiaus grupėje 1500 metrų kliūtiniame bėgime iškovojo antrąją vietą (laikas 5:56,62 min.), o Karina Krocaitė atbėgo ketvirtoji (laikas 6:11,18 min.). Abi sportininkes treniruoja Modestas Saldukaitis.