Angle down Atgal

Vilkaviškio gatvės paskendo muzikos garsuose

Vakar Vilkaviškio miesto gatvės skendo įvairiuose muzikos garsuose, o praeiviai galėjo pasimėgauti nuotaikingais muzikantų kuriamais pasirodymais – vyko Gatvės muzikos diena. Tradiciškai jau gegužės pabaigoje turėjusi vykti jubiliejinė penkioliktoji Gatvės muzikos diena šiais metai buvo nukelta dėl šalyje galiojusių karantino apribojimų.

Muzika po Vilkaviškio miesto erdves pasklido nuo pat ankstyvo ryto. Muzikiniai pasirodymai praeivius džiugino J. Basanavičiaus aikštėje, prie Vilkaviškio kultūros centro bei autobusų stoties, aikštelėje prie „Sodros“, miesto sode. Šeštadienio rytą skubantys apsipirkti į turgų gyventojai taip pat buvo pasitikti nuotaikingos muzikos garsais.

Pirmieji mieste muzikuoti pradėjo Alksnėnų kaimo kapela. Nuo devintos valandos ryto sklidusi liaudiška muzika džiugino autobusų stotyje laukiančius keleivius. Turgaus pirkėjų ir pardavėjų gera nuotaika pasirūpino Linas ir Tomas. Pro „Sodros“ aikštelę žingsniavę praeiviai galėjo pasiklausyti folkloro ansamblio ,,Sūduviai“ atliekamų dainų. Aikštės prieigose, prie Kiškio kupolo, bardiškai gitaras brazdino Vilma ir Virgilijus Anelauskai.

Muzika ir šokis neatsiejami, todėl šventėje netrūko ir šokėjų pasirodymų. Savo šokiais džiugino jau ne pirmą kartą Gatvės muzikos dienoje pasirodantis šokių grupės „Vilsona“ kolektyvas bei renginio naujokai „Šokantys bateliai“.

Po „Lietuvos draudimo“ pastoge muzikavo ir Bartninkų vokalistai, kurie atvežė tai, ko dar negirdėjome savo mieste. Pirmą kartą šią dieną skambėjo ir gospelo muzika.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite