Angle down Atgal

Vienkiemyje kilus gaisrui sudegė pavėsinė

Gegužės 17-osios vakarą gaisras kilo Saviečių kaime esančiame vienkiemyje. Gaisrą pastebėjo ne sodybos šeimininkai, o svetimas žmogus. Atskubėję ugniagesiai išgelbėjo gyvenamąjį namą ir kitus statinius, o sodyboje sudegė lauko pavėsinė.

Pranešė, kad dega namas

Apie pusę devynių vakaro Bendrajame pagalbos centre 112 gautas pranešimas, kad Pelėdnagių seniūnijos Saviečių kaimo Vandžiogalos gatvėje atvira liepsna dega medinis namas ir lauko virtuvė.

Pranešusysis informavo, kad žmonių namuose nėra, bet kyla grėsmė šalia esantiems pastatams.

Gausios pajėgos

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Pramonės ugniagesių komanda. Atvykus ugniagesiams rasta sudegusi medinė lauko pavėsinė.

Ugniagesiai apsaugojo šalia esančius pastatus ir lauko pavėsinę dar kartą perpylė vandeniu.

Gaisro metu buvo kilęs realus pavojus visam žmonių turtui. Laimei, gaisras buvo laiku pastebėtas ir apie jį laiku informuotos specialiosios tarnybos.

Aiškinasi aplinkybes

Gaisro kilimo priežastis aiškinasi priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektoriai.

Patys sodybos savininkai nemano, kad tai gali būti tyčinis padegimas. Gaisras kilo vos tik žmonės išvažiavo iš sodybos, tad joks niekadėjas taip greitai nebūtų spėjęs apsisukti.

Greičiausiai liepsnos galėjo įsiplieksti nuo elektros instaliacijos gedimo, tačiau tai dar turi patvirtinti inspektoriai.

Sodybos šeimininkai sako, kad elektros instaliacija buvo tvarkinga. Žmonės džiaugiasi, kad liepsnos nepasiglemžė kitų statinių, o pavėsinę ketina atstatyti.

Daugiau naujienų apie Kėdainių rajoną skaitykite www.rinkosaikste.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite