Angle down Atgal

Viena smagiausių vasaros pramogų – pasiplaukiojimas valtimi: kodėl šią pramogą verta rinktis?

Šiltą vasaros dieną pasiplaukioti valtimi po ežerą – tikras malonumas. Tai idealus pasirinkimas norintiems praleisti laiką gamtoje ir pailsėti. Ne tik paįvairinsite savo laisvalaikį, bet ir pasigrožėsite įspūdinga Lietuvos gamta. Trainiškis.lt komanda siūlo pasiplaukiojimą valtimi maršrutą po Aukštaitijos nacionalinį parką.

@Trainiškis
@Trainiškis

Kaip žinia, buvimas gryname ore labai teigiamai veikia žmogaus organizmą. Gamtoje oras yra prisotintas ne tik deguonies, kuris yra būtinas kiekvienai kūno ląstelei, bet ir neigiamų jonų, kurie nėra užteršti toksinais ir jų dėka kūnas atsigaivina ir žmogus jaučiasi pakylėtai. Todėl plaukiojimas valtimi medžių apsuptyje suteikia galybę teigiamų emocijų – kūnas pasikrauna  naujos energijos ir galite pasigrožėti nuostabia ežerų panorama.

@Trainiškis
@Trainiškis

Kokį maršrutą geriausia rinktis?

Trainiškis.lt siūlo pasiplaukiojimą valtimi po Aukštaitijos nacionalinį parką. Maršrutą pradėsite nuo unikalaus ir vienintelio tokio Lietuvoje – Baluošo ežero. Tai yra unikalus hidrografinis gamtos paminklas Aukštaitijos nacionaliniame parke. Ežere yra net septynios salos, o vienoje iš jų, „Ilgasalėje“, tyvuliuoja septynių metrų gylio ežeras, kuris dar vadinamas Baluošo akimi. Plaukdami pasimėgausite įspūdinga ir magiška nacionalinio parko gamta.

@Trainiškis
@Trainiškis

Maršrutas prasideda nuo Baluošo ežero, link Ginučio kaimo. Ginučiuose rasite nedidelę parduotuvę bei užkandinę, kur galėsite paragauti šiam kraštui būdingų patiekalų. Ginučių vandens malūnas – 19 a. technikos paminklas, čia veikia nedidelis seno malūno muziejus. Keliaujant šiuo maršrutu galima aplankyti Baluošo salelėje tyvuliuojantį „ežerą ežere“ bei Ladakalnį, nuo kurio atsiveria nuostabus panoraminis vaizdas su šešiais ežerais.

Po Ginučių praplauksite Almajo stovyklavietę, tuomet plaukdami žemyn pasieksite Asėkos, Linkmeno, Asalknyčio, Asalno ežerus ir atsidursite Meironių kaime. Kilsite aukštyn ir praplauksite Dringykščio ir Dringio ežerus. Pasieksite Vaišniūnų stovyklavietę, kur inventorius ir keliautojai bus nuvežami į Trainiškio kaimą prie savo paliktų automobilių. Šiuo maršrutu apiplauksite savotišką ratą Aukštaitijos nacionalinio parko ežerais ir juos jungiančiais upeliais (apie 28 km.).

@Trainiškis
@Trainiškis

Patogumas garantuotas

Šį maršrutą galite plaukti dvi arba tris dienas. Naktį praleisti galite arba stovyklavietėje, arba sodyboje. Trainiškis.lt komanda padės išsirinkti jums geriausią variantą. Stovyklavietėse įrengti lauko baldai, pavėsinės, laužavietės ir lauko tualetai.

Plaukiant laikas tikrai neprailgs, nes Trainiškis.lt valtys kokybiškos, patogios ir stabilios. Plaukdami ne tik jausitės patogiai, praleisite gerai laiką, bet ir pasigrožėsite įspūdinga bei magiška Aukštaitijos nacionalinio parko  gamta.

Kontaktai

Nerijus – +370 621 12075

Tomas – +370 629 28203

Rašykite laiškus el. paštu NerijusGrusnius@gmail.com

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite