Artūro Čibiro nuotr.
Angle down Atgal

Vidiškiečiai atšventė tradicinę vasaros palydų šventę „Sudie, Vasara“

Mūsų vasara baigias, deja,
O atrodė – mes jos neišsemsim.
O atrodė – tik žengiam į ją,
Tik mes patys jos vertę nulemsim.
(Aldona Murauskienė)

Gražiame gamtos kampelyje esančioje Vidiškių vasaros estradoje rugpjūčio 31-osios vakarą vidiškiečiai, svečiai, draugai ir kaimynai susirinko į tradicinę vasaros palydų šventę „Sudie, Vasara“. Renginio vedėjos Viktorija Čibirė ir Staselė Baronienė pasveikino visus susirinkusius, skaitė eiles, o nuskambėjus Viktorijos atliekamai dainai „Mano kraštas“, į sceną buvo pakviesta laikinai seniūno pareigas vykdanti Rita Šimkūnienė. Ji tarė sveikinimo žodžius, vidiškiečių vardu padėkojo visiems, kurie buvo ir yra šalia organizuojant renginius, kuriems nesvetima vidiškiečių kasdienybė, kultūra ir laisvalaikis.

R. Šimkūnienė atminimo dovanėles įteikė aktyviems vidiškiečiams: Astai, Romui bei Staselei Savičiūnams, Kaziui Drūteikai, Egidijui Gruzdžiui, Daliai Urbonienei, Rimui Šutavičiui, Kaziui Žilėnui. Padėkota ir renginyje dalyvavusiai Dysnos bendruomenei bei jos pirmininkei Jolantai Jurėnienei.

Tą vakarą nuoširdžiausių vidiškiečių padėkų sulaukė Jonas Polito. Tai žmogus, daugiau nei metus laikinai vykdęs Vidiškių seniūno pareigas, kuomet į užtarnautą poilsį išėjo didelę darbo patirtį Vidiškių miestelyje sukaupusi seniūnė Vigalija Matkėnienė. Dirbdamas Vidiškėms J. Polito spėjo tapti labai savas, artimas ir gerbiamas žmogus. Smagu, kad ir J. Polito nuoširdžiai džiaugėsi Vidiškėmis, čia sutiktais žmonėmis, atsisveikindamas negailėjo gražių žodžių vidiškiečiams.

Po sveikinimų ir linkėjimų prasidėjo šventinis koncertas. Jo metu skambėjo vidiškiečių Viktorijos ir Justės dueto, meno mėgėjų kolektyvo „Verpetas“, populiariosios muzikos atlikėjos Renatos Artimavičiūtės atliekami kūriniai, visus linksmino Adutiškio kapela ir Mielagėnų dainininkės, o koncertą vainikavo visų numylėtiniu jau tapęs atlikėjas ir muzikantas Petras Bernatavičius.

Renginio metu vyravo pakili, šypsenų ir vaikiško juoko kupina nuotaika. Buvo gera stebėti linksmai nusiteikusius žmones, jaunus tėvelius ir vaikučius. Šventės metu Dysnos bendruomenės moterys visus vaišino nepaprastai skania arbata, E. Gruzdys virė jau tradicija tapusią gardžiąją žuvienę, vaikai džiaugėsi jiems skirta erdve stadione, kur galėjo ne tik klausytis muzikos, bet ir piešti, dėlioti dėliones, smagiai dūkti ant batuto.

Dėkojame visiems dalyviams ir žiūrovams už bendrystę ir buvimą kartu bei vidiškiečių vardu norime palinkėti: „Lai vasaros tebūna Jums auksinės, juk širdyje tikrai dar ne ruduo, rugpjūčiai brandą te į delnus pila, o laimė tegu jūromis banguos.“

Ignalinos kultūros ir sporto centro Vidiškių padalinys dėkoja: Vidiškių seniūnijai, Vidiškių bendruomenei, UAB „Birvėtos tvenkiniai“ direktorei Editai Brukštuvienei, Onutei ir Juozui Mudinams.

Informaciją parengė Ignalinos kultūros ir sporto centro Vidiškių padalinio renginių organizatorė Viktorija Čibirė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite