Angle down Atgal

Vidai Kanapkienei – Vyriausybės kultūros ir meno premija

Ministrų kabineto sprendimu už svarų indėlį į Lietuvos kultūrą ir meną bei ypatingus šios srities nuopelnus dvylikai kūrėjų paskirtos Vyriausybės kultūros ir meno premijos. Tarp jų – ilgametė Kretingos muziejaus direktorė Vida Kanapkienė.

Vidą Kanapkienę penktadienį, vasario 8 d., pasveikino Kretingos rajono savivaldybės vadovai – meras Juozas Mažeika, mero pavaduotoja Danutė Skruibienė, administracijos direktorius Virginijus Domarkas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Povilas Černeckis.

Savivaldybės vadovai pasidžiaugė Kretingos muziejaus direktorės nuosekliu ir ilgalaikiu darbu, viso kolektyvo pasiektais rezultatais vystant miesto turizmo infrastruktūrą, įgyvendinant Kretingai itin reikšmingus projektus kultūros paveldo, muziejininkystės plėtros srityje, puoselėjant Kretingos dvaro kultūrą, įamžinant ir išsaugant grafų Tiškevičių giminės atminimą, vertingomis idėjomis, atsakinga ir sąžininga tarnyste Kretingos krašto kultūrai.

„Esate pavyzdys visiems Kretingos rajono žmonėms savo profesionalumu, gebėjimu matyti krašto kultūros perspektyvą, visuomeniškumu, energija, polėkiu ir begaliniu atsidavimu darbui parodanti, kaip užtikrintai ir ryžtingai reikia siekti keliamų tikslų įgyvendinimo“, – sakė meras J. Mažeika, palinkėjęs muziejaus direktorei sveikatos, sėkmės ir stiprybės naujuose sumanymuose.

Kretingos rajono savivaldybės inform.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite