Angle down Atgal

Viceministru tapęs prof. V. Razumas atsistatydina iš Lietuvos mokslo tarybos pirmininko pareigų

Švietimo, mokslo ir sporto viceministru tapęs prof. habil. dr. Valdemaras Razumas atsistatydina iš Lietuvos mokslo tarybos pirmininko pareigų.

Nutarimo projektą dėl jo atleidimo įregistravo Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša.

„Vadovaujantis Lietuvos mokslo tarybos nuostatomis, teikiu savo atsistatydinimą iš Lietuvos mokslo tarybos pirmininko pareigų (...), kadangi sutikau būti patvirtintas Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministru“, - sakoma V. Razumo atsistatydinimo rašte.

Seimas 2018 m. birželio 29 d. nutarimu paskyrė V. Razumą Lietuvos mokslo tarybos pirmininku.

Nuo penktadienio švietimo, mokslo ir sporto viceministru tapęs prof. habil. dr. Valdemaras Razumas kuruos aukštąjį mokslą ir mokslą.

Mokslo pasaulyje gerai žinomas prof. V. Razumas - ilgametis Lietuvos mokslų akademijos prezidentas. Pagal išsilavinimą jis yra chemikas, ilgai dirbęs biomolekulių fizikinės chemijos srityje, apdovanotas Lietuvos mokslo premija, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi. Jis taip pat yra Latvijos mokslų akademijos užsienio narys.

Prof. V. Razumas yra dirbęs įvairiose Švietimo ir mokslo ministerijos darbo grupėse, 2013-2017 m. buvo Aukštojo mokslo tarybos pirmininkas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite