Angle down Atgal

Verslininkė Živilė: „Džiaugiamės, kad vėl sugrąžiname moterims šypseną“

Verslininkė Živilė Kudinova turi misiją – sugrąžinti moterims pasitikėjimą savimi. Didelių dydžių rūbų parduotuvę „Velnita plius“ Šiauliuose atidariusi moteris tiki, kad nepaisant kūno sudėjimo visos moterys yra gražios ir vertos kokybiškiausių drabužių ir aksesuarų.

 

Atvėrus Vytauto gatvėje 110 įsikūrusios parduotuvės duris, stebina ne tik jaukus interjeras ir gražūs rūbai, bet ir maloniai nusiteikusios pardavėjos konsultantės. „Velnita plius“ parduotuvėje gausus didelių dydžių rūbų pasirinkimas. Čia galima rasti suknelių, tunikų, kelnių, sportinių kostiumų, marškinėlių, paltų. Taip pat gausus pasirinkimas įvairių aksesuarų – nuo batų iki papuošalų ir galanterijos. Taupančios laiką ar nemėgstančios varstyti daugybės parduotuvių durų moterys ras ir jaukių interjero detalių: patalynės, išskirtinių kvapų namams, rankšluosčių bei mielų proginių dovanėlių.

 

„Mums svarbu kokybė. Prekiaujame kokybiškais turkiškos medvilnės rūbeliais. Jie nesivelia, medžiaga nenublunka. Rūbas išlieka ilgai, nereikia jaudintis, kad po pirmo skalbimo teks išmesti“, – sako parduotuvės įkūrėja Živilė.

 

Dešimt metų prekybos srityje dirbanti moteris pandemijos neišsigando. Verslininkė prisitaikė prie karantino diktuojamų sąlygų ir moterims pateikė modernų būdą įsigyti drabužių – gyvas transliacijas socialiniame tinkle „Facebook“. Šioje platformoje klientėms įsigyti labiausiai tinkančių rūbų padeda transliacijų vedėja Justina. Tokiu būdu apsipirkti gali moterys iš visos šalies.

 

„Stengiuosi užsidėti kiekvieną rūbą ant savęs. Taip parodau, kiek drabužis tempiasi, ar paveikslėliai neišsikraipo. Moterims daug lengviau ir bendrauti tiesioginių transliacijų metu, lengviau net rūbą įsigyti, nes matosi realus vaizdas“, – sako Justina Rusteikytė.

 

„Velnita plius“ parduotuvė jau trejus metus džiugina radviliškietes. O dabar dar vieną nuspręsta atidaryti ir Šiauliuose. Živilė sako, kad parduotuvių asortimentas atnaujinamas kas savaitę. Čia nėra nuobodžių, sintetinių rūbų.

 

„Aš noriu, kad moteris būtų graži ir įgautų pasitikėjimo savimi. Džiaugiuosi, kad klienčių veiduose vėl sugrįžta šypsena“, – sako Živilė Kudinova.

 

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite