Angle down Atgal

Versija – padegimas?

Vasario 3 dieną, apie pusę pirmos nakties ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Žiežmariuose, Melioratorių gatvės 7 name.

Koridoriuje stipriai aprūko lubos ir apsilydė elektros laidai.
Koridoriuje stipriai aprūko lubos ir apsilydė elektros laidai.
Šioms antro aukšto kaimynėms naktį teko evakuotis.
Šioms antro aukšto kaimynėms naktį teko evakuotis.

Vasario 3 dieną, apie pusę pirmos nakties ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Žiežmariuose, Melioratorių gatvės 7 name. Buvo pranešta, kad dega butas, bet paaiškėjo, kad degė prie 8 buto sudėti daiktai.

Šeima, gyvenanti tame bute, iš ugnies spąstų ištrūko per balkoną. Buto šeimininkė Ingrida J. sakė, kad tuo metu ji pribudo, nes iš draugų grįžo sūnus. Kai moteris pajuto dūmus ir pažiūrėjo per durų akutę, koridoriuje išvydo ugnies stulpą.

Gelbėtojai, pasak moters, atvyko greitai. Gaisrą gesino 3 gelbėtojų komandos. sudegė koridoriuje stovėjusios rogutės, vaikiškas vežimėlis, pripučiamas baseinas, stalas, batai, rūbai. Aprūko koridoriaus lubos, sienos, butų durys, išdegė linoleumas. Apdegė elektros skaitiklis ir apsilydė elektros laidai, aprūko ir laiptinė.

Buto šeimininkai teigia, kad jokių grasinimų nesulaukė, priešų neturintys. „Pernai mūsų koridoriuje jau buvo kilęs gaisras. Įtariame padegimą“, – sakė Darius J. Kilus gaisrui prie 8 buto durų ugniagesiai evakavo visus antrojo aukšto gyventojus, žmonėms teko stovėti lauke arba eiti pas pažįstamus. Kaišiadorių PGt atstovas D. Vinickas pranešė, kad viena iš gaisro priežasčių gali būti padegimas. „siūlysime gyventojams įsirengti dūmų detektorius“,- sakė D. Vinickas. Pirmiausia, jo nuomone, detektoriaus reikia koridoriuje. Įvykis tiriamas.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite