Radviliškio rajono savivaldybės inform.
Angle down Atgal

Velykų medis pasidabino margučiais

Ant Velykų medžio Šeduvoje – visas tuntas margučių. Šiandien šis tradicinis Šeduvos krašto atributas iškilmingai pristatytas visuomenei.

„8483 – tiek margučių supasi ant Velykų medžio Šeduvoje. Skubėkite pažiūrėti šio grožio su visa šeima, draugais. Šeduvos lopšelio-darželio dovana ne tik Šeduvai, ne tik Radviliškio rajonui, bet ir visai Lietuvai“, – feisbuke paskelbė Radviliškio rajono savivaldybė.

„Taip, vargo daug, bet rezultatas atperka viską. Šeimos namuose, margindamos kiaušinius šiam medžiui, bendrauja, gilinasi į tradicijas, ieško kūrybinių sprendimų. Tai – ir meditacija, ir malonumas drauge. Ir darželyje edukacinė erdvė sukurta, šalia šio medžio darželio vaikai ir jų tėvai drauge su Baisogalos kultūros centro netradicine kapelija „Dainoriai“ mokosi liaudies žaidimų, dainų, ratelių, ridena margučius. Šiais metais vėl džiugina Šeduvos globos namų, Šeduvos gimnazijos, Šeduvos seniūnijos, Vėriškių bendruomenės indėlis, prisijungė ir Panevėžio kolegijos atstovai, Panevėžio miesto darželių pedagogai“, – sakė Velykų medžio sumanytoja, Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė.

Šeduvos Velykų medžio rekordas buvo užfiksuotas du kartus: 2013 ir 2015 metais. 2013 metais ant darželio kieme augančio Velykų medžio kabėjo 1 853 margučiai, 2015 metais – 3 345. Šiųmetinis planas – ant medžio pakabinti virš 8000 margučių – įgyvendintas.

Taip pat skaitykite: Šeduvoje nupjautas lopšelio-darželio Velykų medis

Pirmadienį bus pristatytas Šeduvos Velykų medis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite