Angle down Atgal

Vasaros dvelksmas – temperatūra dar šoktels iki 25 laipsnių

Besidraikantys voratinkliai, šen bei ten palaipsniui geltonuojantys lapai, ūkanoti ir žvarbūs rytai bei naktys – ruduo palaipsniui tvirtina savo pozicijas.

Nors naktys ir rytai jau gan vėsoki, tačiau artimiausiomis dienomis temperatūra dar perkops 20 laipsnių ribą.

Šiandien šalies danguje sukiosis tai didesni, tai mažesni debesys, vietomis, daugiausiai šalies vakaruose, prapliups lietus. Numatomas vidutinio stiprumo pietvakarių krypties vėjas.

Vilniuje dieną oras šils iki 21, Kaune iki 22 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 20, Klaipėdoje apie 19 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienį sulauksime šiltesnių orų. Nakties valandomis temperatūra svyruos tarp 10–16 laipsnių šilumos, šilčiausia bus prie jūros. Vietomis matomumą keliuose mažins rūkas.

Dieną be žymesnių kritulių, vakarėjant palyti gali prie jūros. Pūs juntamesnis pietų, pietvakarių krypties vėjas. Kai kur šalyje termometrų stulpeliai dar šoktels iki 25 laipsnių šilumos.

Vilniuje ir Šiauliuose bus apie 23, Kaune ir Panevėžyje apie 24 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 22 laipsnių.

Penktadienį vėl bus vėsiau, suksis nemalonus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Daugelyje vietovių nuvilnis trumpalaikis lietus, kiek gausiau gali palyti vietomis Žemaitijoje ir šiauriniuose šalies rajonuose.

Nakties valandomis vyraus 12–17 laipsnių šiluma, lietumi debesys daugiau taškysis šalies vakaruose.

Dienos metu jau daug kur debesys šliūkštels lietaus, šiluma bus kuklesnė. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje temperatūra sieks 20 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Klaipėdoje bus apie 18–19 laipsnių šilumos.

Savaitgalį išsilaikys panaši temperatūra. Sekmadienį galime sulaukti gausesnių kritulių.

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite